Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

75. Warszawski Hacknight

Wydarzenie:
75. Warszawski Hacknight
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
31.01.2017 (wtorek) - 31.01.2017 (wtorek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TechSoup Polska
Adres:
Chrobrego 12 -14
Prelegenci:
Agenda:
  • 18.30 - 19.15 Wjeżdża pizza i poznajemy się, aktualizujemy.
  • 19.30 - 20.00 Prezentacja planów na przyszłość portalu mojepanstwo.pl oraz danych do "użycia" będących w posiadaniu Fundacji ePaństwo - Daniel Macyszyn prezes Fundacji ePaństwo.
  • 20.00 - 21.00 Razem z Miasto Jest Nasze, zastanowimy się nad projektami IT stowarzyszenia oraz procesem zmian na mapie Warszawcy Rzemieślnicy (rzemieslnicy.miastojestnasze.org).
  • 21.00 - .... Praca projektowa i sieciowanie się.
W tle i międzyczasie Demagog i Politikon BETA, Oddam Odpady pewnie będą pracować jak co tydzień nad swoimi sprawami. Także zapraszają chętnych.
Opis:
Zapraszamy na 75. Warszawski Hacknight. Możecie przyjść głodni. Zaczynamy od pizzy! Wstępny plan: Do zobaczenia. ----------- W Koduj dla Polski poszukujemy technologicznych rozwiązań dla społecznych problemów. Łączymy organizacje pozarządowe, programistów, mieszkańców i władze miast współpracujące dla dobra wspólnego. Tworzenie aplikacji i serwisów to nie tylko kodowanie - potrzebni są także pierwsi użytkownicy i testerzy, pomoc w promocji (w tym w mediach społecznościowych), nawiązaniu partnerstw, grafika, UX, tworzenie treści, wdrożenie... zapraszamy też osoby spoza kręgu IT. Chcesz pomóc albo dołączyć do projektu? Masz pomysł, szukasz zespołu? A może po prostu chcesz się zorientować jak działamy i co robimy? - przyjdź śmiało. Zobacz na stronie http://kodujdlapolski.pl/cities/warszawa/ jakie projekty rozwijamy w Warszawie. Zapraszamy także do dyskusji online https://www.facebook.com/groups/kodujdlapolski.warszawa http://www.meetup.com/Koduj-dla-Polski-Warszawa/ https://forum.kodujdlapolski.pl/ Masz pytania? Pisz na [email protected]
Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia