Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#8 A. Brzeska, M. Markiewicz- Komunikacja Bez Przemocy =niezbędnik SM-a

Wydarzenie:
#8 A. Brzeska, M. Markiewicz- Komunikacja Bez Przemocy
Typ wydarzenia:
Webinar
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.11.2022 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
On-line
Adres:
On-line
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na webinar, na którym opowiemy między innymi o tym co ma wspólnego Porozumienie Bez Przemocy (PBP lub NVC) z Agile'm i dlaczego tworząc produkty warto korzystać z wiedzy o Porozumieniu Bez Przemocy.


Porozmawiamy o tym, czym jest przemoc, co właściwie oznacza określenie „Bez Przemocy” i w jakich sytuacjach NVC może nam pomóc. Aby wyjść naprzeciw realnym potrzebom osób pracujących w zwinnych zespołach zapytałyśmy współpracujących z nami Scrum Masterów i Agile Coachy czego chcieliby się o NVC dowiedzieć. W drugiej części spotkania postaramy się na zebrane pytania odpowiedzieć.


  • Agnieszka Brzeska

Absolwentka Studium Trenerskiego Szkoły Terenerów Komunikacji Opartej Na Empatii. Od prawie pięciu lat jako Scrum Master i Agile Coach wspiera zespoły i organizacje we wdrażaniu zwinności. Obecnie pracuje jako Scrum Master w BNP Paribas. Wierzy, że u podstaw większości ludzkich zachowań leżą dobre intencje i zawsze jesteśmy w stanie się porozumieć, jeśli tylko potrafimy je dostrzec.

  • Marta Markiewicz

Scrum Masterka z 4-letnim doświadczeniem, aktualnie pracująca w BNP Paribas. W swojej pracy skupia się na uczeniu zespołów samoorganizacji i wyciągania wniosków z dotychczasowych doświadczeń. W wolnych chwilach interesuje się psychologią oraz tajnikami ludzkiej natury. Marzy o tym by świat stawał się lepszy, dzięki okazywanymi sobie wzajemnie życzliwością i empatią.


Polecane w oczekiwaniu na webinar

  • Blog Agile Adept
  • Kanał YouTube Agile Adept


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia