en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#8 Meetup ŁuczniczQA - Droga do jakości w IT oraz automatyzacja w Cypress

Wydarzenie:
#8 Meetup ŁuczniczQA
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
04.02.2019 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Rejestracja:
Facebook:
Agenda:

1. Cypress.io - Wprowadzenie do testowania aplikacji webowych

(Bartosz Kustra | www.barts.work/social/linkedin)

- Czym jest Cypress 

- Instalacja 

- Skrypty automatyzujące


2. Droga do jakości - jak zapewnić jakość produktów w IT?

(Karolina Zmitrowicz | https://www.linkedin.com/in/karolinazmitrowicz)

Nie od dziś wiadomo, jak trudno jest realizować z sukcesem projekty informatyczne. Opóźnienia, przekroczone budżety, niska jakość produktu końcowego i w efekcie niezadowolenie odbiorców - to typowe problemy pojawiające się w przedsięwzięciach informatycznych na przestrzeni ostatnich lat. Czy można im zaradzić? W jaki sposób systematycznie i efektywnie zbudować system umożliwiający kompleksowe (i skuteczne) zarządzanie jakością w IT?

Celem wykładu jest dyskusja o jakości w IT oraz przybliżenie odbiorcom możliwych rozwiązań, metod i narzędzi zarządzania jakością.

Opis:

#8 Meetup ŁuczniczQA jest pełen niespodzianek! :) 

Tym razem gościnnie wystąpi Karolina Zmitrowicz oraz spotkamy się z Bartoszem Kustra.

Partnerem meetup'u jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, dzięki której mamy możliwość spotkać się w przestronnym miejscu w samym centrum miasta - Bydgoska Szkoła Wyższa ul. Unii Lubelskiej 4C (1p., s. 105), Bydgoszcz.


UWAGA! Meetup jest otwarty dla wszystkich. Obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc ograniczona!


BARTOSZ KUSTRA Senior QA w Webflow www.webflow.com. Na co dzień zajmuje się testami manualnymi, automatycznymi, nadzorowaniem procesów. Jest właścicielem bartdesign.pro → www.barts.work (web dev, projektowanie wizytówek, naprawa sprzętu IT, doradztwo)Freelancer.


KAROLINA ZMITROWICZ - Pracuje w branży IT od 10 lat. Posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i inżynierii wymagań, zarządzania jakością i zarządzania projektami: pracowała dla wiodących organizacji finansowych w Republice Południowej Afryki, Holandii, Austrii, Słowacji, Włoszech i w Polsce. Podczas swojej kariery pełniła różne role, od testera, poprzez analityka i projektanta, po koordynatora projektów, co umożliwiło jej poznanie wielu aspektów realizacji projektów IT i nauczyło postrzegania podejmowanych tematów z różnych punktów widzenia. 

Aktualny President ISTQB, członkini zarządu IREB'a, Prezes SJSI, przewodnicząca grupy roboczej ds. inżynierii wymagań w SJSI. Bierze aktywny udział w pracach SJSI nad budowaniem dojrzałości jakościowej w organizacjach IT. Zaangażowana w organizację największych polskich konferencji o tematyce jakości oprogramowania. Często występuje na konferencjach i wydarzeniach branżowych dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia