en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Poznań

Wydarzenie:
Agile Poznań
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.03.2019 (wtorek)
Godzina:
17:45
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Plus Jeden
Adres:
ul. Za Bramką 1
Strona www:
Opis:

Rynek pracownika, elastyczne podejście do klienta, globalizacja produktu wymaga od zarządu decyzji o ekspansji na nowych rynkach pracy. Coraz częściej istniejące firmy otwierają swoje nowe oddziały (filie) w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Pile itd. Są to firmy zarówno z innych części Polski jak i z zagranicy. W następstwie pojawiają się oferty pracy dla Scrum Masterów oraz Agile Coachów. Tak też zaczęła się moja obecnie prawie 2 letnia przygoda z nowym zespołem w świecie aplikacji mobilnych dla sektora finansowego.


Podczas spotkania podzielę się z Wami swoim case study, a następnie kilkoma przemyśleniami i wskazówkami, które mogą się przydać zarówno początkującym jak i bardziej doświadczonym Scrum Masterom rozpoczynającym działania w nowo powstałym oddziale (branch) firmy.


Poruszę różne zagadnienia z poziomu zarówno działania z zespołem jak i organizacją oraz klientem. Dowiecie się:

  • jakie mogą być skutki łączenia ról SM, Manager, Proxy PO,
  • jakie odkryłam wady i zalety pracy z osobami z poprzedniej firmy,
  • czy też jak radzić sobie w pracy z zespołami pracującymi nad jednym produktem w oddziale i centrali - gdy istnieje przekonanie “że moje jest mojsze” :)


Nie zabraknie także chwili do autorefleksji, gdy rozłożymy 1-2 tematy na czynniki pierwsze, aby zastanowić się jak na tę chwilę w teorii, a może w przyszłości w praktyce warto by było zadziałać w podobnym przypadku.


Bio:

Bogumiła Kwiatkowska-Koterba - od ponad 3 lat mocno związana ze środowiskiem Agile, z powodzeniem działa nad rozwojem produktów mobilnych i wspomaga działanie zespołów deweloperskich jako Scrum Master. Realizacją projektów zajmuje się od czasów studenckich do dnia dzisiejszego obejmując różne role: przewodnicząca, specjalista ds. e-commerce, project manager itd. Aktywnie związana ze społecznością Agile Poznań oraz PMI Poland Chapter. Po godzinach można ją spotkać zarówno na sali tanecznej jak i w studio fotograficznym.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Poznań

Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
16 ofert pracy
 
SoftServe
Software House

Białystok, Gliwice, Poznań, Warszawa, Wrocław
technologie:
,
1 oferta pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia