en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Wrocław

Wydarzenie:
Agile Wrocław
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
09.04.2018 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Barka Tumska
Adres:
ul. Wyspa Słodowa 10
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zanim spotkamy się na kolejnej edycji Agile on the Boat (już 18.05), mamy dla was kolejny ciekawy warsztat - tym razem w ramach szerszej inicjatywy GeekWeekWro #4.


Podczas kwietniowego spotkania dowiesz się na czym polegał sposób myślenia twórczych geniuszy jak Steve Jobs czy Johanes Gutenberg oraz w dlaczego i kiedy ta umiejętność została Ci odebrana. Dzięki obrazowym przykładom zrozumiesz różnicę pomiędzy myśleniem „in box” i „out of box” oraz poznasz strategię odzyskiwania i doskonalenia wspomnianego już myślenia twórczych geniuszy. Dowiesz się jak dzięki umiejętności budowania odległych analogii i niepozornych skojarzeń możesz tworzyć pomysły, które zaskoczą nie tylko w ludzi wokół, ale przede wszystkim samego Ciebie. Poznane metody będą przydatne najbardziej w sytuacjach gdy Ty lub Twój zespół utknie w miejscu nie mogąc stworzyć oryginalnego, wyróżniającego się i trafnego pomysłu.


Kilka słów o samym trenerze.

  • Tomek Bąkowski - człowiek od projektów specjalnych wymagających innowacyjnego podejścia i sprawnego wdrażania zmian. Konsultant i trener ds. innowacji, facylitator kreatywności, trener dynamiki zespołowej efektywności osobistej i fascynujących prezentacji. Pomaga przedsiębiorcom i zarządzającym wyprzedzać konkurencję, szybciej i lepiej rozwiązywać problemy w firmie oraz wdrażać przełomowe usprawnienia. Od 2010 roku pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi m.in. opracowanymi dla agentów CIA. W dorobku ma ponad 1000 przeszkolonych menadżerów i specjalistów oraz kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
18 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia