en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

ALE! Kraków

Wydarzenie:
ALE! Kraków
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.06.2019 (środa)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Klub RE
Adres:
ul. Świętego Krzyża 4
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Tym razem zapraszamy Was na prezentację Daniela Kaszuby, inspirowaną Porozumieniem bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga.


Codziennie uczestniczymy w sytuacjach, w czasie których słyszymy trudne dla nas komunikaty. Niezależnie od tego, czy rzecz dotyczy życia prywatnego czy zawodowego, sposób w jaki reagujemy bazuje na takim samym modelu. Zasadniczo ograniczamy się do czterech reakcji - dwie z nich pomagają nam w budowaniu satysfakcjonujących relacji a dwie pozostałe nam to utrudniają - niestety większość z nas ma doskonale wytrenowane te ostatnie. Podczas spotkania dowiecie się dlaczego tak trudno jest nam reagować w sposób, który sprzyja budowaniu głębokich, satysfakcjonujących relacji i być może znajdziecie sposób, aby łatwiej radzić sobie w trudnych sytuacjach w przyszłości. Jedno jest pewne - takie sytuacje na pewno będą nam się przydarzać :)


BIO prezentera:

33 lata na planecie Ziemia. 7 lat w IT. 4 lata jako Scrum Master. 1 rok w Krakowie w William Hill. Wcześniej 13 lat w Poznaniu. A dodatkowo 3 lata z Porozumieniem bez Przemocy. Tak w największym skrócie wygląda moja dotychczasowa droga.

W życiu nic nie ekscytuje mnie tak bardzo jak budowanie relacji z ludźmi. Uwielbiam rozmawiać, spędzać czas, bawić się i odpoczywać. Jak wielu z nas, nie wychowałem się w rodzinie, w której komunikacja miałaby wiele wspólnego z podręcznikami do psychologii. W związku z tym, moja nauka relacji międzyludzkich przebiegła w sposób dosyć burzliwy, jednocześnie dając mi przestrzeń do pogłębionej edukacji. Obecnie bardzo lubię się dzielić tym, czego nauczyłem się przez te wszystkie lata zarówno w warunkach uniwersyteckich - ukończyłem studia podyplomowe z Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas - oraz na wszelakie inne sposoby. Kawałkiem tej drogi chciałbym podzielić się w czasie najbliższego spotkania w ramach ALE! Kraków.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kraków

Grand Parade part of William Hill
firma technologiczna

Kraków
technologie:
Python, Java, JavaScript, AWS, Node.js...
typ projektów:
Projekty własne
7 ofert pracy
 
Green Cell
firma produktowa

Kraków
technologie:
HTML5, PHP, MySQL, jQuery, AJAX...
typ projektów:
Własny produkt
2 oferty pracy
 
Schibsted
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
PHP, Java, JavaScript, Node.js, Scala...
typ projektów:
Własne rozwiązania
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia