en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

ALE Kraków - Jak to podzielić?

Wydarzenie:
ALE Kraków - Jak to podzielić?
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
18.07.2018 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Ailleron S.A.
Adres:
ul. Życzkowskiego 20
Strona www:
Opis:

Jak to podzielić? Warsztat o dzieleniu historii użytkownika tak, żeby przynosiła klientowi prawdziwą wartość. Jak bardzo istotny jest ten sposób działania i jakie wiążą się z nim korzyści i zagrożenia - sprawdzimy podczas warsztatu.


Podczas warsztatu zagramy w grę elephant carpaccio.

Warsztat przeznaczony jest dla 15 uczestników.


UWAGA 1:

Warsztat jest przeznaczony dla developerów, SM, PO i PM z doświadczeniem. Ważne jest abyś umiał programować w dowolnym języku na poziomie podstawowym (może też być dobra znajomość Excela). Na warsztat koniecznie przynieś swój laptop - bez tego nie będzie można pracować.


UWAGA 2:

Szanujemy Twój czas więc udział w warsztacie wymaga potwierdzenia. Po zapisaniu się na warsztat będziemy prosić o potwierdzenie obecności - zrobimy zrzutkę na pizzę 15 pln. Informacje szczegółowe o zrzutce dostaniecie przez wiadomość na meetup. Decyduje kolejność wpłat.

Osoby które nie potwierdzą udziału w warsztatach do[masked] będą usunięte z listy i na ich miejsce wejdą kolejne osoby z waitlisty.

Jeżeli pomimo wpłacenia, z jakichkolwiek przyczyn nie będziecie mogli przyjść na warsztat - prosimy zwolnijcie miejsce innym uczestnikom. Dzięki!


Jakub Perlak, formalnie Project Manager w Software Mind, nieformalnie miłośnik zwinności i Lean, który wspiera na co dzień różne zespoły programistyczne w ciągłym usprawnianiu pracy. Zwolennik transparentności i generowania wartości dla klienta. Po pracy biegacz amator, wieczny student, ostatnio próbuje wrócić do nauki gry na pianinie.


Paweł Lewiński, Scrum Master w Miquido, gdzie razem ze wspaniałymi zespołami tworzy aplikacje mobilne (i nie tylko). Miłośnik zmian, ciągłego doskonalenia i wychodzenia ze strefy komfortu. W wolnych chwilach tworzy obrazkowe przepisy kulinarne "cookentials" i wydaje własne aplikacje na Androida. Dawno temu manager pola golfowego.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kraków

Bidroom
StartUp

Kraków
technologie:
,
5 ofert pracy
 
NOVOMATIC Technologies Poland
firma technologiczna

Kraków
technologie:
,
6 ofert pracy
 
AVSystem
firma technologiczna

Kraków
technologie:
,
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia