en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Allegro Tech Labs #8 Online: Praktyczne prognozowanie w Allegro

Wydarzenie:
Allegro Tech Labs #8 Online: Praktyczne prognozowanie w Allegro
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.05.2021 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

***REJESTRACJA***

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację na wydarzenie poprzez stronę: https://app.evenea.pl/event/allegro-tech-labs-8/

Wybierając przycisk "Chcę wziąć udział w warsztatach" przeniesiesz się na formularz rejestracyjny - prosimy o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania ;)

Następnie zweryfikujemy Twoje odpowiedzi i wrócimy do Ciebie z zaproszeniem na wydarzenie.


***OPIS WYDARZENIA ***

Czy chcesz dowiedzieć z jakich metod prognozowania korzystamy w Allegro na co dzień? Jeśli tak, to zapraszamy na Allegro Tech Labs #8! Podczas warsztatów skupimy się na metodach opartych o modele addytywne (fbprophet w Pythonie). Wprowadzimy uczestników w szczegóły pakietu, aby mogli w pełni wykorzystać jego potencjał w przyszłości. Na koniec opowiemy o alternatywnych, rozwijających się pakietach do prognozowania.


Do kogo kierujemy warsztaty?


Warsztaty kierujemy do osób zainteresowanych Data Science, na wszystkich poziomach zaawansowania, które chcą poznać pakiet fbprophet i jego praktyczne zastosowanie. Wymagana będzie podstawowa znajomość Pythona (głównie biblioteki pandas) oraz podstawowa wiedza na temat regresji liniowej.


Czego potrzebujesz, aby wziąć udział w warsztatach?


konto Google - będziemy udostępniać link do Google Colab

Zoom - można połączyć się przez aplikację lub przez przeglądarkę


Dlaczego warto uczestniczyć w warsztacie?


Dzięki warsztatom uczestnicy będą w stanie świadomie korzystać z pakietu fbprophet do prognozowania. Poznają także bardziej zaawansowane funkcje dostępne w pakiecie. Zdobędą podstawową wiedzę na temat nowych, rozwijających się narzędzi do prognozowania w Pythonie.


Trenerzy:


Piotr Gabryś - Jestem Senior Data Scientistem z 10-letnim doświadczeniem w modelowaniu i analizie danych. Ukończyłem SGH w Warszawie. Pracowałem nad głównymi produktami PAYBACK Polska, Growbots oraz SambaTV. W Allegro skupiam się na projektach prognostycznych, które wspierają decyzje biznesowe na różnych poziomach działania firmy.


Joanna Leńczuk - W Allegro pracuję w zespole skupiającym się na problemach z zakresu prognozowania. Wcześniej zajmowałam się m.in. detekcją fraudów ubezpieczeniowych oraz segmentacją klientów. Angażuję się w inicjatywy wspierające wymianę wiedzy oraz różnorodność w środowisku IT - jestem tegoroczną mentorką w programie DareIT.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia