Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Allegro Tech Live #6

Wydarzenie:
Allegro Tech Live #6
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
06.05.2020 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Agenda:
  • 18:00 - 18:10 - Rozpoczęcie
  • 18:10 - 18:40 - Czym się różni kod od modelu? Czyli o wdrażaniu ML na produkcję - Łukasz Dziekan
  • 18:45 - 19:20 - Red Pill: Droga od Developera do Lidera - Michał Lewandowski
Opis:

Allegro Tech Live to nowa (w 100% zdalna) odsłona naszych stacjonarnych meetupów Allegro Tech Talks. Zazwyczaj spotykaliśmy się w naszych biurach, ale tym razem to my zagościmy u Was :)


A więc usiądźcie wygodnie na kanapie, zaopatrzcie się w ulubiony napój i odpalcie nasz live stream. Widzimy się na czacie!


OPIS

1. Czym się różni kod od modelu? Czyli o wdrażaniu ML na produkcję - Łukasz Dziekan

Porozmawiamy o inżynierskim podejściu do całego onarzędziowania procesów wytwarzania oprogramowania ML/AI. Na co należy zwrócić uwagę, co to jest feature store, czym różni się wytwarzanie kodu ML od takiego kodu typowego oprogramowania? Na jakie pułapki trzeba uważać, jak wytwarzać ten soft tak, by pewnie go wdrażać na produkcję? Jak się testuje w ogóle takie systemy i z czym wiąże się utrzymanie tego systemu?


Łukasz Dziekan - nerd, programista i architekt, ale także leader i biznesmen, obecnie Development Manager w Allegro, a wcześniej CTO w FinAi oraz tech-ważniak w różnych dużych i mniejszych firmach, w Polsce i USA. Ponadto pasjonat dużych danych i doświadczony analityk, zwolennik tzw. Quantitative approach, czyli żeby sprawy były policzalne. Na Twitterze @pan_dziekan.


2. Red Pill: Droga od Developera do Lidera - Michał Lewandowski

Oglądaliście Matrixa? Gdybyście stali przed wyborem: niebieska pigułka (pozostanie w swoim bezpiecznym środowisku) czy czerwona pigułka (wejście do nowej rzeczywistości), co byście wybrali? Miałem podobny dylemat w moim życiu zawodowym i zdecydowałem się na czerwoną. Z dewelopera stałem się liderem zespołu. Jeśli jesteś przed podobnym wyborem zapraszam na mają prezentację, dowiesz się dlaczego warto zrobić ten krok oraz jak się do niego przygotować.


Michał Lewandowski - software developer, a od roku stawia pierwsze kroki na ścieżce liderskiej. Przez ostatnie kilka lat zajmował się różnymi rzeczami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania, począwszy od analizy wymagań, przez prowadzenie zespołu, samo kodowanie, skończywszy na utrzymaniu i wdrażaniu systemu systemu. Największą radość sprawia mu patrzenie jak kod, który powstaje, przekształca się w produkt bez którego ludzie nie wyobrażają sobie życia.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia