en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

Allegro Tech Meeting 2021

Wydarzenie:
Allegro Tech Meeting 2021
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT , UX
Tematyka:
Data:
29.09.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Strona www:
Opis:

Allegro to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w naszej części Europy. Allegro to również ponad 1000 ekspertów IT, różnych specjalizacji, rozwijających nasz serwis. Unikatowa skala i złożoność problemów, które rozwiązujemy na co dzień, dają nam możliwość rozwoju przy bardzo różnorodnych projektach, dlatego chcemy dzielić się swoim doświadczeniem! W tym celu stworzyliśmy Allegro Tech, czyli społeczność, w której nasi inżynierowie (i nie tylko!), dzielą się wiedzą oraz case study z wybranych projektów w firmie - w formie artykułów, podcastów oraz eventów: Allegro Tech Live czy Allegro Tech Labs. Tym razem zapraszamy Was na specjalne wydarzenie - dwudniową, darmową konferencję Allegro Tech Meeting 2021.


ATM, czyli Allegro Tech Meeting to coroczne, wewnętrzne spotkanie pracowników IT Allegro, na którym dzielimy się wiedzą o prowadzonych obecnie projektach, problemach jakie napotykamy oraz nietypowych rozwiązaniach, które zaimplementowaliśmy. W tym roku spotykamy się na konferencji już po raz 14, ale po raz pierwszy, oprócz naszego wewnętrznego spotkania, organizujemy zewnętrzną edycję Allegro Tech Meeting 2021 otwartą dla WSZYSTKICH!


Co musisz wiedzieć o Allegro Tech Meeting 2021?

  • To darmowa konferencja online,
  • 2 popołudnia pełne prelekcji z obszarów Machine Learning, Big Data, Software Development, Infrastructure, User Experience, Product Management oraz Leadership,
  • Klika ścieżek tematycznych,
  • Indywidualne konsultacje z rekruterami oraz przedstawicielami obszarów w Technologii (więcej informacji już niedługo!),
  • Przestrzeń do wymiany doświadczeń z osobami z branży.


Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Konferencja będzie transmitowana na YouTube, na kanale: Allegro Tech. Link do transmisji wyślemy wszystkim zarejestrowanym uczestnikom na podany przy rejestracji adres mailowy.


Tutaj znajduje się strona wydarzenia: https://allegro.pl/zobacz/atm2021 gdzie znajdziesz wszystkie aktualne informacje.


Zarejestruj się już dziś i zostań częścią Allegro Tech Meeting 2021!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia