Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

AW#94 - Teoria kolorów osobowości Junga w pracy z zespołami

Wydarzenie:
AW#94 - Teoria kolorów osobowości Junga w pracy z zespołami
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.11.2022 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
On-line
Adres:
On-line
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zapewne hasło DISC nie jest Ci obce. Natomiast nie jest wiedzą powszechną, iż model ten jest oparty na teorii kolorów osobowości Carla Junga. Już starożytni myśliciele zwrócili uwagę na to, że można zauważyć pewien wzorzec zachowań u ludzi. Przecież wszyscy znamy przysłowiowego choleryka, czy flegmatyka. Sztuką jest rozpoznawać te wzorce bądź ich mieszanki i odpowiednio wykorzystywać to w rozwiązywaniu konfliktów, przy tworzeniu zespołów, bądź w negocjacjach.

W ramach tego warsztatu nie tylko bliżej poznacie teorię, ale również poznacie techniki szybkiej ewaluacji by móc podjąć decyzję co do dalszej strategii komunikacji, motywacji czy wypracowania porozumienia w istotnej dla Was sprawie. Na warsztacie zmierzycie się w zespołach z pewnym przypadkiem biznesowym (eng. Business case) związany z pracą w zespołach by zastosować w praktyce zdobyte umiejętności.


Dla kogo:

Dla wszystkich, którzy mają styczność z drugim człowiekiem. A w szczególności dla SM, AC, PM i zespołów produktowych, gdzie zarządzanie komunikacją, motywowanie, konstruowanie porozumień oraz budowanie relacji ma istotne znaczenie w dalszej pracy.


O trenerce:

Kate Prokopiuk to PMka, której agile zmienił świat. W wyniku zrządzenia losu/ przypadku/ ciężkiej pracy [niepotrzebne skreślić] została Agile Coachem. Ze względu na osobowość dobrze się czuje w dużych zmianach organizacyjnych, ale i praca z zespołem nie jest jej obca.


Jak zwykle warsztat będzie interaktywny - przygotujcie kamery, mikrofony i możliwość pracy na miro/mural


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia