Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

BEST Hacking League 2024

best-hacking-league-2024
Typ wydarzenia:
Hackathon
Kategoria:
IT
Data:
20.04.2024 (sobota) - 21.04.2024 (niedziela)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Opis:

BEST Hacking League jest hackathonem, 24-godzinnym konkursem programowania i projektowania prostych urządzeń. Celem uczestników jest rozwiązanie określonego problemu. Motywem tegorocznej edycji jest Innowacyjna Firma, a całość wydarzenia będzie podzielona na cztery kategorie:

Software - Czas zamienić pomysły w rzeczywistość! Biorąc udział w kategorii Software będziesz miał szansę stworzyć innowacyjną aplikację, która będzie rozwiązywała zadany problem. Nie masz narzuconej formy, ani technologii, ogranicza cię tylko wyobraźnia!

Hardware – Lubisz majsterkować i programować? Kategoria Hardware jest dla Ciebie! Stworzycie prototypy urządzeń, do ich stworzenia będziecie mogli korzystać z zapewnionych przez nas Arduino lub Raspberry Pi. Będziecie mogli także skorzystać ze sklepiku na wydarzeniu a także, z drukarek 3D.

Artificial Intelligence – Gotowy na wyzwanie AI? Dołącz do naszego hackathonu, aby stworzyć i wytrenować inteligentny model korzystając z zapewnionych przez nas danych tabelarycznych. Będzie miał on za zadanie rozwiązać sformułowany problem.

  • Cybersecurity – Cybersecurity to nasza najnowsza kategoria. Waszym zadaniem będzie analiza podanego przykładu, wskazanie zagrożeń dla bezpieczeństwa oraz opracowanie rozwiązań.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia