en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

BiteIT #71: Zmiana systemu Mobile Device Management na Jamf Pro

biteit-71-zmiana-systemu-mobile-device-management-na-jamf-pro
Wydarzenie:
BiteIT #71: Zmiana systemu Mobile Device Management na Jamf Pro
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
15.09.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Według Gartnera, dwie na trzy organizacje, które mają narzędzie do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), nie są zadowolone z jego działania. Powodem takiego stanu może być brak wymaganych funkcjonalności, niewystarczające wsparcie, czy też awaryjność systemu.

W takiej sytuacji pozostaje jedynie migracja do nowego systemu. Jak ją przeprowadzić zachowując dotychczasowe owoce pracy administratora, utrzymać stworzone polityki bezpieczeństwa, role i dostępy? Jak zaplanować proces migracji by zapewnić płynne przejście na nową platformę?


Podczas spotkania BiteIT poznasz możliwości jakie oferuje system Jamf Pro w zakresie migracji z innych systemów, oraz zobaczysz jak przeprowadzić ten proces bez szkody dla organizacji i twojej pracy.Czy warto migrować do Jamf Pro?


Od samego początku istnienia Jamf Pro jest dedykowany tylko i wyłącznie dla urządzeń Apple i nastawiony na ułatwienie pracy administratorów i zapewnia użytkownikom sprzętu wygodę i bezpieczne użytkownie.


Platforma zachowuje natywne środowisko Apple i integruje się ze wszystkimi aplikacjami i usługami Apple, w tym Apple Business Manager i Apple School Manager, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni korzystać z środowiska Apple.


Za pośrednictwem aplikacji organizacje uzyskują wsparcie zero-day dla wszystkich rozwiązań Apple, dzięki czemu klienci mogą korzystać z nowej technologii Apple, gdy tylko stanie się ona dostępna. Ponad to Jamf skupia wokół siebie największą społeczność administratorów IT Apple na świecie – Jamf Nation.Prelegent - Adrian Walaszek


Konsultant Apple i Apple System Engineer z JCommerce, który ma na swoim koncie występ podczas JNUC 2020, setki przeprowadzonych godzin warsztatów i szkoleń z zarządzania oraz wdrażania urządzeń Apple, a także zarządzanie w sumie ponad 30 000 urządzeniami Apple dla organizacji z całego świata.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia