en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Bydgoszcz JUG - meetup #25

Wydarzenie:
Bydgoszcz JUG - meetup #25
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.02.2019 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Biblioteka UKW
Adres:
ul. K.Szymanowskiego 3 Bydgoszcz
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na #25 spotkanie Bydgoszcz JUG, które odbędzie się w czwartek, 21.02.2019 o godzinie 18:00 jak zawsze w Bibliotece UKW.


Sponsorem spotkania jest nowa na bydgoskim rynku IT firma Meelogic Consulting AG


Nasi prelegenci przybliżą nam następujące tematy:


  • #1 => "Blockchain: co musisz wiedzieć zanim zaczniesz?"


W trakcie prezentacji przedstawimy elementy składowe ekosystemu blockchainowego. Zaprezentujemy aspekty biznesowe, społeczne oraz techniczne. Opowiemy o rodzajach blockchainów i ich dojrzałości, co bezpośrednio przekłada się na możliwości pracy z tą technologią.


Paweł Sławacki – z branżą IT związany od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w środowisku korporacyjnym oraz w mniejszych firmach przy projektowaniu własnych produktów. Za szczególnie satysfakcjonujące wymienia doświadczenia zdobyte przy tworzeniu produktów od podstaw, planowaniu i zarządzaniu procesem produkcyjnym w Chinach, aż do momentu pojawienia się ich na półce sklepowej.


Paweł to entuzjasta nowoczesnych technologii, a przede wszystkim technologii blockchain. Jest pomysłodawcą i twórcą cyklu spotkań Szczecin Blockchain Meetup.


Tomasz Fidecki – entuzjasta technologii, inżynier i przedsiębiorca zorientowany na cel. Od wielu lat konsekwentnie i z dbałością o szczegóły wprowadza na rynek innowacyjne pomysły, rozwiązania i produkty. Zdobywał doświadczenia w branży telco, automotive oraz video streamingu. Obecnie koncentruje się na efektywnym wykorzystaniu technologii blockchain w celu tworzenia rozwiązań kolejnej generacji


  • #2 => "Hands on AWS Lambda"


AWS Lambda z roku na rok staje się coraz ciekawszym uzupełnieniem narzędzi dostępnych w chmurze AWS. Zespoły wykorzystujące chmurę AWS już teraz powinny być świadome kiedy i jak efektywnie wykorzystać to narzędzie. W czasie prezentacji pokażę przykładowe zastosowanie AWS Lambda do rozwiązania realnego problemu w projekcie (będzie demo!). Omówię też najważniejsze aspekty, których świadomość może wpłynąć na kształtowanie architektury systemu wykorzystującego AWS Lambda.


Łukasz Wachowicz - Łukasz ma 13 letnie doświadczenie w branży IT. Pracował do tej pory jak inżynier, tech leader, architekt, analityk pre-sales. Od 3 lat współtworzy Bydgoszcz JUG. Zawodowo od niedawna związany z firmą Meelogic Consulting AG


Wstęp na spotkanie jest wolny. Rejestracja odbywa się przez portal Meetup. Po spotkaniu zapraszamy na after-party do pubu Kraftodajnia, na którym będziemy mogli się poznać i podyskutować w luźnej atmosferze ;) Pub znajduje się pod adresem: Plac Kościeleckich 5 (https://goo.gl/tGdA7m). Widzimy się tam od godziny 21:00.


Wstęp będzie możliwy już od 17:30.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia