en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Camp Open Space

Wydarzenie:
Camp Open Space
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
17.07.2017 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Wyspa Piasek\, Wroclaw
Adres:
Bulwar Kulczyńskiego
Strona www:
Opis:

W ankietach po spotkaniach pytamy Was o tematy, które chcecie aby były poruszane na kolejnych spotkań społeczności. Jest to dla nas ogromna inspiracja przy wyszukiwaniu prelegentów, którzy mogą podzielić się z nami wiedzą. Taka formuła ma jednak pewne ograniczenia. Nasze spotkania mają zwykle formę półtoragodzinnych warsztatów. Czasem ogranicza nas czas. Czasem zaproponowany temat jest za krótki, by mógł zająć całe spotkanie. Jeszcze kiedy indziej szukanie prelegenta, który odpowiednio zaadresuje nasze potrzeby mocno się przedłuża.

Rok temu (dokładnie bez jednego dnia) spotkaliśmy się by przetestować formułę Open Space. W międzyczasie lista zaproponowanych przez Was tematów urosła do niewyobrażalnych rozmiarów. 

Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, nie pozwala nam spać po nocach. Dlatego w lipcu tego roku, chcieliśmy powtórzyć spotkanie w tej samej formie. Chcieliśmy oddać Wam głos i poruszyć tematy, na których najbardziej Wam zależy. Hasło przewodnie ma Was do tego dodatkowo zmotywować. 

“Odważ się wziąć temat w swoje ręce"

Nadszedł ten moment, w którym każdy z Was może poszukać odpowiedzi na pytanie, które go dręczy. Zaproponować podejście do rozwiązywania problemu, poszukać pomocy, czy podzielić się ciekawostką. Jeśli coś chodzi Ci po głowie, kliknij w link http://www.tricider.com/brainstorming/3FJerLNIZXx i zgłoś swój temat. 

Ankieta wymaga rejestracji, ponieważ potrzebujemy, aby ktoś czuł się odpowiedzialny za temat. Niech to jednak nie będzie dla Was przeszkodą. W społeczności na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże moderować dyskusję. Zasady postaramy się jasno wytłumaczyć. Możecie być biorcą, który zgłasza temat, bo szuka wiedzy lub dawcą, który ma coś do przekazania. 

Nie zastanawiajcie się czy jesteście właściwymi osobami, aby zgłosić temat i się nim zaopiekować. Jesteście. Niech Wasze wątpliwości rozwieje opinia Doroty, które w czasie zeszłorocznych Open Space’ów moderowała temat o pięciu dysfunkcjach zespołu: 

„(...)Dla mnie w tym wydarzeniu najważniejsze było udowodnienie sobie, że wcale nie potrzeba mieć wiedzy w danej dziedzinie aby poprowadzić sesję i dowiedzieć się czegoś ciekawego. Ludzie, którzy przyszli chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i byli równie chętni korzystać z pomocy wujka Google’a w przypadku gdy brakowało nam pomysłów. Zdecydowanie polecam każdemu kto ma jakiekolwiek wątpliwości czy warto i czy da radę ;)„ 

Śledźcie nasz profil na FB, gdzie postaramy się przybliżać na bieżąco zgłaszane tematy.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
18 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia