Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Chillout Hackaton

Wydarzenie:
Chillout Hackaton
Typ wydarzenia:
Hackathon
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
24.11.2017 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Euvic
Adres:
ul. Przewozowa 32
Strona www:
Facebook:
Opis:

ChilloutHackathon to 24-godzinny maraton programistyczny, skierowany do studentów, absolwentów, programistów i nie tylko. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu w jednej z podanych kategorii. Udział w hackathonie mogą wziąć drużyny maksymalnie 4 osobowe, a wstęp jest bezpłatny! ChilloutHackathon to świetne okazja na poszerzenie swojej wiedzy z najnowszych technologii, zrobienia projektu na który nigdy nie miało się czasu, a nawet zdobycia cennego doświadczenia i pracy! Na wszystkich uczestników czekają ciepłe posiłki w postaci pizzy, kawa i energetyki, jak również pełna lodówka, abyście czuli się jak w domu.

Trzy najlepsze drużyny wydarzenia zostaną nagrodzone klawiaturami mechanicznymi, głośnikami bezprzewodowymi oraz słuchawkami, a wyłonieni przez jury uczestnicy dostaną szansę wzięcia udziału w programie stażowym z możliwością przedłużenia współpracy lub po prostu zostaną zatrudnieni! Przygotowaliśmy również drobne upominki, o które będzie można zawalczyć w przerwie od pracy nad głównym projektem.


Koniecznie sprawdźcie naszą stronę po więcej informacji i zarejestrujcie swoją drużynę już dziś, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia