Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Cieszyn [#2] Turkusowe Śniadanie z Praktykiem

Wydarzenie:
Cieszyn [#2] Turkusowe Śniadanie z Praktykiem
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
29.04.2020 (środa)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Agenda:
  • 9.00 - 9.10 - przedstawienie się współorganizatora Piotra oraz inicjatywy Turkusowe Śniadania w Cieszynie
  • 9.10 - 10.30 opowieść Świstaka oraz odpowiedzi na pojawiające się pytania
  • 10.30 - 10.40 zachęcenie do dołączenia do inicjatywy Turkusowe Śniadania w Cieszynie

UWAGA TECHNICZNA: wystarczy przeglądarka w telefonie czy na komputerze

Opis:

Cześć!


Tym razem w formule Z PRAKTYKIEM: Dobrze jest uczyć się na przykładzie - tym razem za przykład posłuży Bartłomiej Świstak Piotrowski opowie o swoim życiu, pokazując też pełnię i niedoskonałości oraz wnioski z nich, oraz liczne przykłady jak pracują #samoorganizujące się społeczności. Jeśli ktoś nie może dotrzeć lub jest ciekawy prezentacji PRZED to można już teraz ją sobie obejrzeć (aczkolwiek polecamy dać się zaskoczyć w dniu wydarzenia):

https://docs.google.com/presentation/d/1By8Nqzja4CCFz_K_e3r2BukQ6enVPXyFNkaxPaLqWqw/edit#slide=id.p


BIO: Bartłomiej Świstak Piotrowski - konsultant strategii w biznesie. Pomogłem 500 właścicielom firm. Twórca EAR - Eksperymentalnej Agencji Reklamowej, FO - zespół game dev Flying Octopus, TEAM Kraków (klubu rozwojowo - networkingowego), Startupunity (projektu dla liderów społeczności startupowych), startupuj.pl (marki szkoleniowej) oraz Startupmind (spotkań kreatywnych dla startupów). Jeden z inicjatorów, założycieli i były lider KMS - Kraków Miastem Startupów. Mocno zaangażowany w Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków, Free Hugs Kraków i Centrum Obywatelskie (inkubator NGO). Lokalny lider i organizator protestów przeciwko ACTA w 2012 oraz uczestnik protestów ACTA2 w 2018/2019.


Prowadził szkolenia/konsultacje z budowania społeczności i sieciowania dla: Fundacja My Pacjenci, Muzeum Śląska Opolskie - projekt EDUKO w ramach Bardzo Młodej Kultury, Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, Stowarzyszenia Profesjonalistów Informacji i kilkunastu innych organizacji oraz był animatorem ds. sieciowania organizacji pozarządowych w projekcie MORSO - Marszałkowski Ośrodek Wspierania Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Mentor w projektach KMS i Województwa Małopolskiego. Od lat wspiera integrację lokalnych środowisk przedsiębiorców, startupowców oraz NGO i ruchów nieformalnych.INFORMACJE DODATKOWE:

1. Inicjatywa Turkusowych Śniadań dąży do tworzenia przestrzeni w których możemy 'dotknąć' tematów związanych z samozarządzaniem, samoorganizacją w biznesie, autentycznością i pełnią człowieka, celem ewolucyjnym organizacji, transformacją liderów, zmianą z hierarchicznych form organizacji pracy do organicznych/elastycznych struktur.

2. Statut Fundacji ‘Turkusowe Śniadania’http://turkusowesniadania.pl/wp-content/uploads/2020/02/fundacja-ts-statut.pdf

3. Plik informacyjny o Turkusowych Śniadaniach w Polsce:

https://docs.google.com/document/d/1ExzDAO5sbwOefqSTNyscQPNuyTaDOxpwIXdeGyj5UtA/edit?usp=sharing


Kogo możesz spotkać na #TSCieszyn?

Przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących lub zainteresowanych ewolucją/rewolucją sposobu zarządzania w swoich organizacjach

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia