en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Co zrobić aby sprzedać usługę na konkurencyjnym rynku?

Wydarzenie:
Co zrobić aby sprzedać usługę na konkurencyjnym rynku?
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
06.06.2017 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Idea Hub Wroclaw
Adres:
ul. Świętego Mikołaja 72
Strona www:
Prelegenci:
Opis:
O tym jak stosować branding do budowy wartości oraz w jaki sposób wykorzystać emocje w komunikacji marketingowej dowiedzą się uczestnicy kolejnego szkolenia we wrocławskim Idea Hub. Już we wtorek, 6 czerwca poprowadzi je Mariusz Łodyga, doświadczony strateg i założyciel agencji marketingowej Premium Consulting.

Wrocławscy przedsiębiorcy zdobędą wiedzę z zakresu brandingu - dowiedzą się jakie są jego rodzaje oraz w jaki sposób wykorzystywać je do osiągania wyznaczonych celów. Na uczestników czekają także praktyczne wskazówki z zakresu budowania wizerunku oraz zarządzania i kreowania osobowości marki. W drugiej części przedstawione zostaną sposoby wykorzystania emocji w komunikacji oraz zasady wywierania wpływu z praktycznymi przykładami ich zastosowania w marketingu.

Prowadzący Mariusz Łodyga to doświadczony strateg specjalizujący się w sprzedaży, marketingu i budowaniu wizerunku. W trakcie czternastoletniego doświadczenia zrealizował ponad 250 projektów szkoleniowo-doradczych. W swojej pracy łączy doradztwo prywatnym firmom, korporacjom i instytucjom państwowym z prowadzaniem szkoleń. Występował m.in. jako prelegent na prestiżowej konferencji „I love marketing”.

Warsztaty ,,Co zrobić aby sprzedać usługę na konkurencyjnym rynku?” odbędą się we wtorek 6 czerwca w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem www.jaksprzedacuslugi.evenea.pl.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
17 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia