Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Code Carrots Cracow: JavaScript od podstaw

code-carrots-cracow-javascript-od-podstaw
Wydarzenie:
Code Carrots Cracow: JavaScript od podstaw
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
17.11.2018 (sobota)
Godzina:
09:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hub:raum Kraków
Adres:
Przemysłowa 12
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Prelegenci:
Opis:

Geek Girls Carrots zapraszają na warsztaty z podstaw JavaScript w Krakowie! 

Warsztat odbędzie się 17 listopada i skierowany jest do osób, które chcą postawić pierwszy krok w tym języku programowania :)


JavaScript jest językiem programowania, który ma długoletnią historię. Zakres jego zastosowania ulegał zmianie na przestrzeni lat, od języka stosowanego na stronach w celu dodania wizualnego efektu, do frameworków pozwalających tworzyć całe witryny dynamicznie. Dzięki wzrastającej popularności środowiska Node.js JavaScript znalazł również swoje miejsce na serwerach a nawet w aplikacjach desktopowych. Celem warsztatów jest zapoznanie się z podstawami języka JavaScript ze szczególnym uwzględnieniem standardu ES6.Dla kogo?


Warsztaty skierowane są do osób chcących rozpocząć przygodę z językiem JavaScript. Nie jest wymagana znajomość żadnych technologii webowych (HTML, CSS itd.). Mile widziana jest umiejętność programowania w dowolnym języku w stopniu podstawowym. Czego nauczy się uczestnik?


Po ukończeniu warsztatów uczestnik powinien rozumieć i napisać podstawowy kod w języku JavaScript.Czego NIE nauczy się uczestnik? :)


JavaScript to narzędzie, które w dzisiejszych czasach niewiele znaczy bez znajomości bibliotek i frameworków stosowanych obecnie na rynku. Ze względu na ramy czasowe warsztatów ich tematyka nie będzie poruszana a ich poznanie będzie wymagało dalszych studiów i samokształcenia.Wymagania: 

Windows/Linux z zainstalowanymi:

- Dowolny edytor (preferowany: Visual Studio Code 

(https://code.visualstudio.com/download)

- Chrome (https://www.google.pl/chrome/UWAGA! Aby zgłosić chęć udziału w warsztacie należy wypełnić formularz, który będzie dostępny od 30.10 (godz. 19:00) do 9.11 (do końca dnia). Nie decyduje kolejność zgłoszeń :) Warsztat poprowadzi specjalista tematu - Paweł Wolski, którego poznacie lepiej już wkrótce :)W razie pytań zachęcamy do kontaktu: [email protected] 

Zachęcamy również do dołączenia do lokalnej grupy GGC - Geek Girls Carrots Kraków, gdzie na bieżąco informujemy o naszych działaniach w Krakowie. 


Pozdrawiamy, 

koordynatorki krakowskich działań Geek Girls Carrots: Iwona Gruszka & Ula Skiepko

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia