en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

C_tech #1 Wprowadzenie do JLupinNextServer/Kanban

Wydarzenie:
C_tech #1 Wprowadzenie do JLupinNextServer/Kanban
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
20.09.2018 (czwartek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Budynek Green2Day
Adres:
ul. Szczytnicka 11
Strona www:
Agenda:
  • 18:30-19:30 - "Wprowadzenie do JLupinNextServer" - Bartek Kuczyński


Architektura mikroserwisowa to, Architektura mikroserwisowa tamto. A później okazuje się, że trzeba walczyć z wieloma problemami na różnych poziomach i w różnych technologiach, a ja bym chciał mieć to wszystko na ukochanym JVMie. po to właśnie jest JLupin. W prezentacji omówię jak zacząć przygodę z tym narzędziem. Jakie są zalety, wady i czym różni się ono od innych. Prezentacja jest skierowana przede wszystkim do osób, które szukają metody na (prawie) bezbolesne wejście w architekturę opartą o mikroserwisy, ale są przerażone ilością różnych technologii, która nagle ""wypada znać"". JLupin pozwala na bezpieczny start w tym świecie oraz używanie narzędzi i rozwiązań, które już dobrze znam.


Bartek Kuczyński

Z komputerami mam do czynienia od 4 roku życia gdy w domu pojawił się ZX Spectrum, a ja dzielnie zapisałem cały ekran literką A. Później moja droga była typowa, czyli noce zarwane przy “duuumie” i “maralu kombacie”, aż na początku liceum zacząłem się bawić w programowanie. Najpierw były to makra VB dla Excela, a później proste programy w VB. Na studiach zainteresowałem się Javą, ale “przy okazji” poznawałem FORTRANa i C. Obecnie pracuję jako lider zespołu programistów i zajmuję się aktywnym psuciem kodu..


  • 19:30-20:30 - "Kanban - jak pracować lepiej" - Michał Dusiński


Łatwo otwierać kolejne taski i tematy, a każdy jest coraz bardziej zawalony robotą. Pracujesz w stresie, roboty przybywa, a nie ubywa, deadline zbliżają się nieubłaganie, a prawie nic nie jest gotowe. Pora zacząć kończyć, a przestać zaczynać.


Michał Dusiński

Z zawodu Tata :) pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master - zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.


  • 20:30-21:30 #Networking & Pizza


Opis:

C_tech to inicjatywa zapoczątkowana przez programistów. Myśląc o stworzeniu meetupu, chcieliśmy wybrać tematy ogólne, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz części merytorycznej czeka na Ciebie zimne piwo, kawa oraz pizza.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

Accenture Poland
firma technologiczna

Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
PHP, Java, ABAP, SQL, C...
5 ofert pracy
 
Sofomo
Software House

Wrocław
technologie:
PHP, Python, JavaScript, AWS, Node.js...
5 ofert pracy
 
Grape Up
firma technologiczna

Białystok, Kraków, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, AWS, Redis...
typ projektów:
projekty dla klientów
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia