Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Debata 3x Head of Agile II

Wydarzenie:
Debata 3x Head of Agile II
Typ wydarzenia:
Webinar
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
01.03.2023 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Strona www:
Opis:

Pierwsza odsłona debaty Heads of Agile została odebrana bardzo pozytywnie, dlatego wracamy do formuły z kolejnymi prelegentami! :)

Maciej Krzywiński

Zagadnieniami zwinności w rozwoju produktów zajmuje się od dekady w rolach scrum mastera, agile coacha, chapter lidera, lidera centrum kompetencji zwinnych. Do tej pory miał okazję pracować zarówno z zespołami kolokowanymi, jak i rozrzuconymi po kilku kontynentach. Był świadkiem, a później uczestnikiem zwinnych transformacji dużych – i wielkich – organizacji o niezwyciężonej, wydawać by się mogło, sile bezwładności. Pracował w branżach e-commerce, farmaceutycznej, e-learningowej, bankowej i ubezpieczeniowej.

W swojej pracy najbardziej interesuje go interakcja z ludźmi oraz poszukiwanie różnych rozwiązań jako środków do celu, którym jest zwinność biznesowa organizacji. Kocham utwór „Scrum” zespołu Slayer. Nie, nie ma on nic wspólnego ze zwinnością. ;)

Jakub Dobosz

Ceni synergię zespołu, przejrzystość działania i otwartą komunikację. W branży IT od ponad 15 lat w różnych rolach (programista, PM, PO, lider). Obecnie pracuje z zespołami i Product Ownerami poszukując optymalnego sposobu dostarczania wartości. Jest praktykiem i entuzjastą NVC.

Karolina Ćwiakowska

Jej ścieżka zawodowa od początku była związana z IT, co naturalnie pchnęło Karolinę w stronę zainteresowania się zwinnością - nie tylko ze względu na wrodzoną ciekawość, ale również motywowana chęcią przezwyciężenia wyzwań, których doświadczył na własnej skórze przy podejściu kaskadowym. Mnogość ról (Project Manager, Program Manager, manager, Process Improvement Expert, Agile Coach i Agile Lead), branż (bankowa, rekruterska) i środowisk (polskie i międzynarodowe firmy) pozwoliło jej patrzeć na funkcjonowanie zespołów i przedsiębiorstw z różnych perspektyw, prowokując do poszukiwania coraz lepszych i bardziej efektywnych rozwiązań.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia