Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

DevDuck #4 Bielsko-Biała

Wydarzenie:
DevDuck #4 Bielsko-Biała
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.06.2019 (wtorek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Celna 10
Adres:
Celna 10
Strona www:
Agenda:

1. “Modern React Features: Hooks”

Łukasz Pluszczewski, JavaScript Full Stack Developer


Łukasz - Zafascynowany Reactem, chciałby kiedyś umieć programować funkcyjnie. Po pracy, o ile nie wysyła Kerbali w kosmos, kodzi dla przyjemności wynajdując koło na nowo.


2. "CQRS, Event Sourcing and Projections - Was It Worth It?"

Mateusz Konieczny, JavaScript Full Stack Developer


Mateusz - Nie lubi odkrywać koła na nowo i stawia na wykorzystywanie sprawdzonych rozwiązań, zwłaszcza gdy nie wymagaja one od niego dużego wkładu. Po pracy nie kodzi i aktywnie spędza czas bez komputera


3. “Jak zbudować strukturę projektu, która się skaluje?"

Krzysztof Jendrzyca, Full Stack Developer & Team Leader


Krzysztof - Wierzy w pragmatyczne podejście do wytwarzania oprogramowania, gdzie proste rozwiązania, dobra komunikacja i ciągły rozwój to klucz do sukcesu. Chętnie podyskutuje z Tobą o tym jak robić dobry software, jak zwiększać swoją wartość w oczach klientów i pracodawców oraz jak pułapki ludzkiego mózgu wpływają na nasze codzienne życie.


4. Zabawa/gra dla developerów :)

Opis:

Zapraszamy na kolejną edycję DevDuck’a w Bielsku-Białej!


W trakcie najbliższego wydarzenia podyskutujemy na temat React'owych hook'ów, CQRS, event sourcingu, oraz o budowniu skalowanej struktury projektu.


Spotykamy się we wtorek 25 czerwca o godzinie 17:30, tak jak ostatnio, w pubie Celna 10, przy ul. Celnej 10, w Bielsku-Białej.


Całe wydarzenie potrwa około 3 godzin, w czasie których wychilloutujemy się w towarzystwie kolegów i koleżanek po fachu, przy akompaniamencie lanych browarów i przekąsek.Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia