en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

DevMeeting: React Hooks

Wydarzenie:
DevMeeting: React Hooks
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
03.10.2020 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

W lutym 2019. r. do Reacta został dołączony dodatkowy interfejs API, który umożliwia korzystanie ze stanu i innych funkcji Reacta bez pisania klas. Ten dodatkowy interfejs nazywamy Hookami. Z biegiem czasu Hooki stają się coraz bardziej popularne zarówno w projektach typu open source, jak i w produkcyjnych aplikacjach.


React Hooks są całkowicie opcjonalne, co oznacza, że przepisywanie istniejącego kodu jest zbędne, nie zawierają żadnych istotnych zmian i są dostępne od wersji 16.8.


Dla kogo?

Szkolenie i przekazywana na nim wiedza jest skierowana do osób programujących w JavaScript i React. Ogólnie nie będziemy omaiwać React i JS. Skupimy się bezpośrednio na Hookach.


Co to jest DevMeeting?

DevMeeting to mix hackathonu i warsztatów programistycznych. Przez kilka godzin uczestnicy implementują przykładową aplikację - samodzielnie lub w zespołach. Nad merytoryką czuwają doświadczeni mentorzy, którzy cały czas służą pomocą, prowokują dyskusje oraz dzielą się swoją wiedzą praktyczną.

DevMeeting nie jest wykładem czy klasycznym szkoleniem. Stawiamy na praktykę, kodowanie oraz wymianę wiedzy i doświadczeń. Jest to też świetna okazja, by poznać innych programistów i nawiązać wartościowe kontakty z developerami.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia