Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Domowy czujnik smogu Luftdaten. Warsztaty Hacknight Warszawa

Wydarzenie:
Domowy czujnik smogu Luftdaten. Warsztaty Hacknight Warszawa
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.02.2019 (wtorek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TechSoup
Adres:
Bracka 25
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na comiesięczne spotkanie projektu Luftdaten w Warszawie, na których odbędą się warsztaty składania własnego czujnika smogu.


Koniecznie potwierdź na: [email protected] jeśli masz zestaw i chcesz być na warsztatach. Mamy ograniczoną ilość miejsc do ok. 20.


Sam/a zamawiasz główne komponenty i przynosisz je na spotkanie, gdzie pomagamy je złożyć i podłączyć do europejskiej sieci czujników obywatelskich: http://warsaw.maps.luftdaten.info/


Koszt takiego zestawu to około 177zł. Otrzymaliśmy 20% zniżkę od firmy Nettigo na cały zestaw. Oczywiście możesz kupić poszczególne części w innymi miejscu. Tutaj zakupisz zestaw części elektronicznych: https://nettigo.pl/products/1521


Dodatkowo, przynieś 13 zł na warsztaty, w tej kwocie otrzymasz rurę (kolanko) do której włożysz zestaw elektroniczny oraz rurkę, przez którą badany jest poziom smogu.

Koniecznie wyślij maila na adres [email protected], jeśli chcesz te "rurkowe" elementy oraz jeśli masz jakiekolwiek pytania.


Pamiętaj, że bez wcześniejszego zakupienia czujnika i zabrania go na warsztaty, nie będziesz mógł/mogła go złożyć z nami :)


Śledź nasz fanpage, tam dowiesz się o nowych terminach warsztatów.

Warszawski Hackerspace - każdy drugi czwartek miesiąca.

Warszawski Hacknight Koduj dla Polski - każdy ostatni wtorek miesiąca.


Warsztaty są inicjatywą non profit i organizowane przez koalicję Fundacja ePaństwo - Program Koduj dla Polski, Warszawski Alarm Smogowy i Warszawski Hackerspace jako element skalowania rozwiązania Luftdaten z OK Lab Stuttgart (Code for Germany) w ramach sieci Code for All.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia