en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Embedded Meetup Wrocław vol.5

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
Embedded Meetup Wrocław vol.5
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.09.2019 (czwartek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Globallogic Wrocław
Adres:
Strzegomska 46
Strona www:
Organizator:
GlobalLogic Polska
Opis:

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejny Embedded Meetup!


Tym razem posłuchamy o architekturze subsystemu audio w grach z Dolby Atmos oraz o standardzie CAN FD w motoryzacji na przykładzie projektu GLCan.


Jak zwykle w przerwie prelekcji będziecie mogli przetestować różne rozwiązania embedded i coś przekąsić!


Brzmi ciekawie? Na to liczymy ;).


Widzimy się 26.09 o godzinie 17:30 w siedzibie GlobalLogic. Wstęp bezpłatny, ale ze względu na ogranicznoną liczbę miejsc zachęcamy do zapisów. Pamiętajcie, że jest tutaj sporo miejsca do parkowania, więc śmiało możecie przyjeżdżać samochodem.


W razie pytań kontaktujcie się z nami wysyłając wiadomość na meetup.com


Szukajcie pomarańczowej flagi!


Prelegent #1: Maksymilian Górski


Temat: Gry z Dolby Atmos


Opis tematu: Dolby Atmos jest formatem dźwięku przestrzengo nowej generacji, który z filmów przenosi się do innych mediów. W trakcie prelekcji bedzie omówione czym Atmos się różni od innych formatów dźwięku przestrzennego, w jaki sposób Dolby Atmos jest zintegrowany z systemem Windows 10 i Xbox oraz w jaki sposób można go wykorzystać w grach.


Kim jest Maksymilian? Urodzony i wychowany w Koszalinie. Od ponad 19 lat mieszka we Wrocławiu gdzie studiował elektronikę na Politechnice Wrocławskiej i obronił doktorat z telekomunikacji. Specjalizuje się w przetwarzaniu sygnałów akustycznych. Po studiach pracował na Politechnice Wrocławskiej. skąd odszedł w maju 2012 do Dolby Laboratories. Od tego czasu zajmował się personalizacją audio, dźwiękiem przestrzennym w VR i grach, oraz kodekami audio nowej generacji.


Prelegent #2 Dariusz Bywalec


Temat: Wprowadzenie do FD CAN na przykładzie projektu GLCan


Opis tematu: Prezentacja jest krótkim wprowadzeniem do standardu CAN FD w motoryzacji, która prezentuje również bieżące osiągnięcia w projekcie badawczo-rozwojowym GLCan w dziale WRO_TIVE. W projekcie tym, poza innymi celami, pierwszorzędnym celem było zapoznanie się ze standardem CAN FD, jego działaniem w praktyce, zarówno w obszarze warstwy fizycznej jak i warstwy oprogramowania.


Kim jest Dariusz? Główny inżynier oprogramowania z 17-letnim doświadczeniem zawodowym w językach programowania C/C++, doświadczony architekt oprogramowania dla systemów wbudowanych w branży motoryzacyjnej. Integrator oprogramowania i sprzętu zgodnie z kierunkiem edukacji zawodowej - automatyka i robotyka (mechatronika). Posiada dogłębną wiedzę i doświadczenie w analizie i rozwiązywaniu złożonych problemów w przetwarzaniu wielowątkowym, ze szczególnym uwzględnieniem systemów klasy RTOS.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia