en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Enterprise Tech Solutions Meetup

Wydarzenie:
Enterprise Tech Solutions Meetup
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.02.2019 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
ING Bank Śląski - Innovation Lab
Adres:
Sokolska 34
Strona www:
Agenda:

1. "Testy API. Czy da się przetestować 1600 API w 5 minut…" zaprezentuje Gerard Miśta


2. "Jak ujarzmić smoka, czyli UnitTesty w kodzie legacy" zaprezentuje Rafał Łańcucki


3. "Dlaczego automatyzacja się nie udaje – grzechy, mity i złote Grale testów automatycznych" zaprezentuje Daniel DecAd. 2 "Jak ujarzmić smoka, czyli UnitTesty w kodzie legacy"


Czy w ogóle ma to sens? Jak siebie i innych przekonać do pisania? Garść praktycznych porad jak zacząć/kontynuować z UnitTestami w kodzie legacy.


Ad. 3 "Dlaczego automatyzacja się nie udaje – grzechy, mity i złote Grale testów automatycznych"


Automatyzacja – dużo się o niej mówi, wiele projektów chwali się, że mają automatyzację, tylko nieliczni jednak widzieli ją prawidłowo działającą i czerpią z niej pełną piersią.


Chciałbym przyjrzeć się automatyzacji w krzywym zwierciadle i spróbować odwrócić niejeden okręt płynący na górę lodową.


Czy jesteś testerem, programistą, managerem, analitykiem czy devopsem myślę, że będziemy się równie dobrze bawić.


Opis:

Cześć :)

Zapraszamy Was na meetup poświęcony testom automatycznym.


Bio:


Gerard Miśta - Projektant IT który w branży IT działa od 13 lat - w testach prawie 8. Specjalizuje się w automatyzowaniu testów API oraz testach wydajnościowych. Z zamiłowania tester eksploracyjny wymyślający „niestandardowe” przypadki.Jego umiejętności i zaangażowanie potwierdzają nagrody które otrzymał. W wolnym czasie Tata, Mąż oraz Łojant.


Rafał Łańcucki – developer, Scrum Master, tester, architekt, entuzjasta Agile – wszystkiego po trochu. Od wielu lat projektant rozwiązań informatycznych i praktyk jeśli chodzi o tworzenie i utrzymywanie systemów. Pomimo kolejnych generacji platform i systemów stara się być ciągle na bieżąco z technologią i praktykami. Z zamiłowania a nie z obowiązku. Stara się dzielić doświadczeniem i obserwacjami wielu dotychczasowych projektów z wszystkimi, którzy mają ochotę słuchać. Rozumie nie tylko techniczne aspekty tworzenia oprogramowania ale także złożoność procesów organizacyjnych. W wolnym czasie mąż i ojciec.


Daniel Dec - Zawsze jest coś do nauczenia, nigdy nie wie się wszystkiego - dzięki takiemu podejściu udaje się od wielu lat współtworzyć projekty i organizacje IT. Uważa, że lepiej być niemile dociekliwym niż przemilczeć niewygodne niejasności. Brał udział w projektach różnej skali i technologii, wcielając się w różne role. Stara się być agnostykiem technologicznym uważając, że są to tylko narzędzia. Fascynat BDD/ATDD/XP/Lean. W trakcie swojej kariery między innymi miał okazję zajmować się testowaniem, automatyzacją testów, testami wydajnościowymi, zarządzaniem zespołem, szkoleniem i mentoringiem, wspomaganiem zespołów i klientów z nim współpracujących, ewaluacją procesów organizacji i wytwarzania oprogramowania oraz budowaniem satelity. Jako współpomysłodawca współtworzył konferencję Quality Excites oraz założył lokalną społeczność testerską Quality Meetup. Prelegent i warsztatowiec na wielu konferencjach.


Jego personalną misją jest zbliżanie programistów i testerów oraz biznesu do zespołów IT, sądząc, że wąskim gardłem w projektach informatycznych jest komunikacja i marnowanie potencjału uczenia się od siebie. Jest świadom ryzyka, że najlepsze idee wymyślone przez mądrych ludzi mogą nie zostać zaimplementowane w 100% jednak uważa, że warto do niektórych z nich dążyć.


Poza pracą, chwilowo bardziej smakosz piwa, niż jego producent, perkusista amator którego chwilowo zespół (ma nadzieję) się zawiesił, biega za piłką próbując zbudować dom usypiając małego rozrabiakę. Prowadzi od niedawna bloga decunadaje.pl. Zaangażowany w inicjatywę leanqa.pl.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Katowice

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
,
20 ofert pracy
 
Sapiens
firma technologiczna

Katowice, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Łódź
technologie:
,
 
Netizens
Software House

Katowice
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia