en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Facebook Ads - teoria a praktyka

Wydarzenie:
Facebook Ads - teoria a praktyka
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
09.11.2017 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Idea Hub Wroclaw
Adres:
ul. Świętego Mikołaja 72
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Menedżer Reklam przychodzi z pomocą każdemu przedsiębiorcy tworzącemu własną markę. Jak wykorzystać w pełni jego możliwości? Po świecie kampanii reklamowych w praktyce uczestników spotkania we wrocławskim Idea Hub oprowadzi Grzegorz Mikosza, partner w agencji Preludium oraz specjalista komunikowania w internecie.


W trakcie spotkania, prowadzący punkt po punkcie przedstawi ustawienia menadżera reklam, omawiając jego poszczególne elementy. Po teoretycznej części wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać nabytą wiedzę podczas warsztatu. Zebrani wybiorą cel marketingowy oraz stworzą grupę odbiorców za pomocą narzędzia Audience Insights. Następnie, wspólnie z prowadzącym przejdą przez poszczególne kroki ustawienia zestawu reklam i przygotują kreację w oparciu o katalog dobrych i złych praktyk (case studies). Na zakończenie nauczą się odczytywać wyniki reklam i na podstawie tych danych optymalizować ich działanie.Prowadzący warsztaty, Grzegorz Mikosza jest certyfikowanym specjalistą w zakresie komunikowania w internecie. Na co dzień, jako partner we wrocławskiej agencji Preludium, zajmuje się opracowywaniem oraz wdrażaniem systemów komunikowania w internecie za pomocą stron www i mediów społecznościowych. Jest autorem strategii, administratorem kilkunastotysięcznych społeczności, twórcą kampanii reklamowych Facebook Ads oraz ekspertem Brand24 w projekcie „Experts Hub”.


Warsztaty „Facebook Ads od A do Z – w praktyce” odbędą się 9 listopada w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem: www.reklamanafacebooku2.evenea.pl.


Uczestników warsztatu prosimy o zabranie ze sobą laptopów i wcześniejsze założenie konta reklamowego. Osoby, które chciałyby założyć swoje konto reklamowe z pomocą prowadzącego, mogą pojawić się w tym celu 15 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia