Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

FuckUp Nights Warszawa #17

Wydarzenie:
FuckUp Nights Warszawa #17
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
06.10.2016 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
The Brain Embassy
Adres:
Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181, Budynek B, 5. Piętro
Opis:
Zapraszamy na 17. edycję FuckUp Nights w Warszawie. W centrum co-creative The Brain Embassy posłuchamy historii osób, które opowiedzą nam o swoich biznesowych porażkach.
Nasi prelegenci:
  • KAROLINA KAROLCZAK „Opowiem o serii porażek i błędów, które ukształtowały mnie jako dojrzałego menedżera, gotowego na różnorakie wyzwania.” Karolina posiada ponad 15-letnie doświadczenie w marketingu, trade marketingu i sprzedaży, zdobyte w trakcie pracy dla AGROS NOVA, FoodCare, BIC Polska, Levi Strauss czy Sephora. Obecnie pracuje jako Head of Trade Marketing Poland & Baltic States w Tchibo. Prelegentka wielu konferencji poświęconych marketingowi i sprzedaży, coach, wykładowca Silesian International Business School, autorka publikacji branżowych.
  • LESZEK STAFIEJ „Dlaczego dowiedziałem się, że jestem łysy zakładając Pierwszą Niezależną Spóldzielnię Mieszkaniową „Sami Górczewska” na nowym osiedlu mieszkaniowym na obrzeżach Warszawy…” Niezależny doradca ds. strategii marketingowej, komunikacji i mediów. Pionier reklamy, juror konkursów i festiwali reklamowych. Współzałożyciel i były wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA w Polsce. Współzałożyciel i były wiceprezes Radia Zet, Radia BRW, dziennika Życie, polskich oddziałów agencji JWT, DDB Needham. Pomysłodawca i współautor teleturniejów „Miliard w rozumie”, „Kochamy polskie seriale”, „Kochamy polskie komedie”.
  • WOJCIECH SZARSKI „Dobry timing w podejmowaniu decyzji jest kluczowy. Opowiem, jak zły timing, dobrych skądinąd decyzji, sprowadził na nas kłopoty.” W 2009 roku założył blog Macaroni Tomato, w którym opisywał i pokazywał przykłady o klasycznej męskiej elegancji, stylu i krawiectwie miarowym. Jego liczne recenzje rodzimych zakładów krawieckich przyczyniły się do renesansu krawiectwa miarowego w Polsce. Zdjęcia z jego bloga regularnie trafiały na dziesiątki stron poświęconych stylowi, od Japonii po Stany Zjednoczone. Blog przyniósł mu nagrodę Oskara Fashion w roku 2011. Jest współtwórcą i współwłaścicielem marki i butików Macaroni Tomato Warszawa.
  • ARKADIUSZ HAJDUK „Podzielę się z Wami moim doświadczeniem zyskanym dzięki rozłożeniu kilka swoich projektów startupowych” Aktualnie prowadzi własną firmę Transparent Data (przeswietl.pl). Poprzednio dyrektor innowacji w jednej z największych firm energetycznych w kraju (Grupa ENERGA), przedsiębiorca w Polsce, Danii i Kanadzie, pomysłodawca i współzałożyciel akceleratora startupowego (Huge Thing), manager inwestycyjny w funduszu zalążkowym (SpeedUp Venture Capital Group), vlogger o i dla startupów i inwestorów (ZapytajVC.pl) i sparring partner wielu startupów w ramach m.in. Starter Rocket, Founders Institute, Google Launchpad, Startup Weekends (Poznań, Łódź, Krąków, Szczecin), Startup Sprints (Poznań, Gdańsk).
Spotkania FuckUp Nights odbywają się w 50 krajach na całym świecie. W Polsce gościmy w Warszawie, Trójmieście, Lublinie, Poznaniu i Krakowie. Na każdym spotkaniu 3-4 prelegentów prezentuje swoje historie, najczęściej biznesowe, które niekoniecznie skończyły się happy endem. Ideą tych spotkań jest czerpanie wiedzy, jak uniknąć błędów i na co zwracać uwagę, realizując własne projekty. Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Na każdym spotkaniu w Warszawie gościmy na widowni od 50 do 70 osób. Wśród prelegentów znaleźli się dotychczas m.in.: Artur Kurasiński, Piotr Bucki, Bolesław Drapella, ks. Jacek Stryczek, Mateusz Kusznierewicz, Agnieszka Osytek, Iwona Cichosz, Marcin Kalkhoff, Michał Wolniak, Paweł Nowak, Mick Griffin, czy Jacek Kotarbiński.
O miejscu: The Brain Embassy jest pierwszą przestrzenią co-creatingową, która powstała, aby spotykać się tu oraz dzielić swoimi pomysłami i doświadczeniem mogli przedstawiciele różnych światów – korporacji, małych i średnich firm, start-up’ów oraz freelancerzy. Zostało ono zaprojektowane w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wydajnej pracy.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia