Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Łódź #28

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Łódź #28
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
15.11.2016 (wtorek) - 15.11.2016 (wtorek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
6 dzielnica
Adres:
Piotrkowska 102
Facebook:
Agenda:
  • 19:00 - rozpoczęcie spotkania,
  • 19:10 - 19:30 - Paulina Sobieszuk - IT może zmieniać świat. Mimo to wiele słyszeliśmy o nieudanych społecznych projektach informatycznych. Jak mądrze się za to zabrać? Podczas spotkania opowiem o trudnej sztuce łączenia tego co społeczne z technologicznymi narzędziami, w tym o hakatonach i konkursach na aplikacje.
BIO Pauliny: Paulina jest związana z pozarządowymi organizacjami infrastrukturalnymi, tj. wspierającymi inne NGO. Zaczynała od pracy z organizacjami na Mazowszu, dla których organizowała szkolenia i wspierała lokalne inicjatywy w Federacji Mazowia. Od ponad 3 lat w TechSoup Polska pomaga im korzystać z potencjału technologii, a w szczególności otwartych danych publicznych (m.in. Dane po warszawsku). Po pracy angażuje się w lokalne inicjatywy w Warszawie, gdzie mieszka.
  • 19:35 - 19:55 - Marta Martos i Marta Olczak - Jak wygląda praca w startupie na tle software house'u?
BIO Marty Matros: Junior Frontend Developer. Studentka informatyki uzależniona od internetu. Zawsze online. Chętnie organizuje lokalne wydarzenia i warsztaty dla programistów. W wolnym czasie ogląda lądowania rakiet kosmicznych. Fotografuje, tworzy biżuterię. BIO Marty Olczak: Lead Designer. Absolwentka ASP, Miłośniczka typografii. Odpowiada za stronę wizualną Prowly. Projektantka UX, zawsze głodna nowej wiedzy.
  • 20:00 + networking
 
Opis:
Hej! Zarezerwujcie sobie czas w kalendarzu, już 15 listopada, po dłuższej przerwie, odbędzie się 28ma odsłona łódzkich Karotek! Spotykamy się standardowo w 6 dzielnica o 19:00. Jak zwykle nie zabraknie zdrowych smakołyków do chrupania - marchewek <3 Weź kolegę/koleżankę i wpadaj na spotkanie <3 Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i pozostaniu na część networkingową, daj się poznać <3

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia