Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Lublin #19

geek-girls-carrots-lublin-19
Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Lublin #19
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
26.06.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Pracownia Otwarta LuCreate
Adres:
Krakowskie Przedmieście 53
Strona www:
Facebook:
Agenda:

▪️ 18:00 - Hello :)

▪️ 18:15 - "Rola Product Ownera w organizacji - fakty i mity" Magdalena Szeniak, PO w VentureDevs

▪️ 18:45 - "Kobiety w IT - jak budowały swoją karierę? co je motywuje ? jakie napotykają bariery? jak się kształcą? jak postrzegają branżę ?" Małgorzata Ratajska-Grandin, CEO Geek Girls Carrots

▪️ 19:15 - Networking :)


Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i pozostaniu na część networkingową - daj się poznać! :)

Opis:

Tuż przed wakacjami zapraszamy Was na kolejne po dłuższej przerwie spotkanie Geek Girls Carrots Lublin #19!


Wystąpi:

  • Magdalena Szeniak - Product Owner w firmie VentureDevs 

Kilka słów od Magdy: Obecnie mieszkam w Poznaniu i pracuję jako Product Owner w softwarehousie VentureDevs. Mój background zawodowy jest dosyć różnorodny - od case managementu w służbie zdrowia, poprzez zarządzanie w placówce edukacyjnej, branżę gier i marketing. Skończyłam UMCS w Lublinie a z wykształcenia jestem pedagogiem.

W pracy Product Ownera najbardziej lubię pracę z klientem i zespołem z naciskiem na budowanie zdrowych i efektywnych relacji oraz biznesowy aspekt pracy z produktem.

Lubię obserwować ludzi, z którymi pracuję, uczyć się od nich i wyciągać wnioski. Uważam, że każdy wnosi coś wartościowego do zespołu.

Hobbystycznie gram w gry, uczę się UXa, czytam książki historyczne i medyczne oraz oglądam livestreamy z erupcji wulkanów. Prowadzę też fundację na terenie Krakowa, która zajmuje się doradztwem prawnym osobom w ciężkiej sytuacji materialnej.


  • Malgorzata Ratajska-Grandin, CEO Geek Girls Carrots 

Gosia opowie nam więcej kobietach w IT - m.in. o tym, jak budują swoją karierę i co je motywuje.

Więcej o Gosi: Prezeska Geek Girls Carrots, globalnej społeczności przyciągającej kobiety do IT i współzałożycielka startupu Yagram Health działającego w sektorze zdrowia. W 2017 za stworzoną aplikację mobilnej dla kobiet w ciąży otrzymała tytuł Innovators under 35, w konkursie organizowanym przez MIT Technology Review. W tym samym roku startup który współtworzyła został wybrany przez Philips do prestiżowego programu Healthworks. 2016 wygrała główną nagrodę w konkursie Bamboo Growth - Innowacyjny pomysł na biznes. Małgosia studiowała Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim i Sciences Po Paris, jest również stypendystką rządu francuskiego i absolwentką Université Panthéon-Sorbonne. Mama dwóch cudownych córek Zosi i Julii, każdą wolną chwilę spędza na łonie natury. Zapalony żeglarz.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia