Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Meetup Online #2

geek-girls-carrots-meetup-online-2
Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Meetup Online #2
Typ wydarzenia:
Webinar
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.04.2020 (czwartek) - 24.04.2020 (piątek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Opis:

Już 23 kwietnia spotykamy się na drugim meetupie online! To co nas najbardziej cieszy, to że możemy spotkać się razem w tym samym miejscu, niezależnie od tego gdzie mieszkamy.


Tym razem porozmawiamy o tym, co dzieje się, gdy technologia spotka się z biznesem Kasia Ciborowska z Accenture opowie nam o technologiczno- biznesowej wieży Babel – jak porozumiewać się efektywnie.


Kilka słów od Kasi:

„Podczas prezentacji opowiem o problemach, jakie bardzo często napotykamy, podczas prób komunikacji między technologią a biznesem. Jak słuchać siebie nawzajem, jak zadawać efektywne pytania, jak obrazowo kreślić idee, wyzbywając się branżowego żargonu. Podpowiem, co zrobić aby zaoszczędzić czas, dobrze przygotowując się do rozmowy i odpowiednio ją przeprowadzając. Podam również przykłady efektywnej oraz mniej efektywnej komunikacji oraz co z tego wyniknęło – na podstawie własnego doświadczenia zawodowego.”


O prelegentce

Katarzyna Ciborowska ma doświadczenie jako analityk danych (głównie dla działów risk i compliance w bankowości), programistka big data oraz ETL developer. Katarzyna aktualnie zajmuje się wdrażaniem platformy big data w dużej instytucji finansowej. Jest absolwentką specjalizacji bazy danych na kierunku informatyka. W swojej karierze zawodowej stara się mieć otwarty umysł i na bieżąco reagować i adaptować się do nowych warunków.


Harmonogram

18:00-18:05 otwarcie meetupu – Geek Girls Carrots

18:05-18:35 Technologiczno- biznesowa wieża Babel. Jak efektywnie porozumiewać się. – Kasia Ciborowska, Accenture

18:35-19:00 sesja Q&A z Kasią


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia