Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Szczecin #26

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Szczecin #26
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
14.06.2018 (czwartek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
INKU Szczeciński Inkubator Kultury
Adres:
al.Wojska Polskiego 90
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Musk wysłał Teslę w Kosmos - my wysyłamy Marchewki!

Panie i Panowie przed Wami #26-te spotkanie Geek Girls Carrots Szczecin, które w całości poświęcone będzie tematyce kosmicznej :)

Dlaczego robimy GGC w Szczecinie?

To miasto ma potencjał i my go dostrzegamy. Szczecinianie chcą się rozwijać, zdobywać nową wiedzę, usłyszeć historie o tym, że się da.


Dla każdego ten cel wygląda inaczej. Może to być zmiana lub rozpoczęcie pracy, która będzie sprawiała radość, a może to być rozpoczęcie kursu, czy uczestnictwo w warsztatach, które poszerzą horyzonty. Chcemy kontynuować to, co dziewczyny zapoczątkowały w 2012 roku. Od Ciebie zależy czy wykorzystasz ten potencjał.


O Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots łączy pasjonatów nowych technologii. Spotkania odbywają się w wielu miastach w Polsce, a także zagranicą, m.in. w Niemczech, USA, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Japonii. Misją tej globalnej organizacji jest promowanie kobiet w IT, networking oraz samorozwój.

Do społeczności należą programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia