Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Toruń #29

Agenda:
  • 18:00 Powitanie w Hanza Cafe
  • 18:10 Beata Young - Bitcoin & blockchain
  • 18:30 Agnieszka Uznańska - Project Manager czy Project Leader? Doświadczenia z prowadzenia projektów aplikacji mobilnych
  • 19:00 Networking i obowiązkowe afterparty
Opis:

Zapraszamy na Geek Girls Carrots Toruń #29

20 października 2017 r. o godz. 18:00 toruńska społeczność Geek Girls Carrots zaprasza już po raz 29, aby spotkać się i pogadać na kobiece oraz technologiczne tematy. Prelegentkami będą: Beata Young i Agnieszka Uznańska.

Miejsce: Hanza Cafe, Piekary 28, godzina 18:00; wstęp bezpłatny


  • Agnieszka Uznańska - Project Manager czy Project Leader? Doświadczenia z prowadzenia projektów aplikacji mobilnych


Dlaczego kierowanie projektami informatycznymi jest fascynujące? Jak wyglądają codzienne zadania Project Managera kiedy prowadzi się projekty polegające na dostarczaniu aplikacji mobilnych? Odrobina teorii. Przewaga praktycznych doświadczeń.


Agnieszka Uznańska skończyła informatykę na Wydziale Matematyki i Informatyki na UMK w Toruniu. Jeszcze w czasie studiów oraz kilka miesięcy po ich ukończeniu pracowała jako Java developer. Brakowało jej jednak kontaktu z Biznesem dlatego zmieniła stanowisko na Analityka Systemowego. Dzięki codziennemu kontaktowi z klientami nauczyła się rozumieć potrzeby biznesowe i przekładać je na zmiany w systemach informatycznych. Potem była Architektem IT ds. organizacji i procesów i dzięki tej wiedzy ma szeroki pogląd na wszystkie aspekty związane z dostarczaniem usług informatycznych. Od prawie 2 lat pracuje jako Kierownik Projektu i prowadzi tematy związane z dostarczeniem aplikacji mobilnych Android i iOS z całym zapleczem backendowym. W wolnych chwilach uwielbia prace ogrodowe i testowanie prostych ale efektownych przepisów w kuchni.


Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia