Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Trójmiasto #45

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Trójmiasto #45
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
21.05.2018 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
O4 Coworking
Adres:
Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk
Strona www:
Opis:

Wraz z wiosną w pełnej krasie powracają Karotki - już niedługo spotykamy się na kolejnym wydarzeniu. Data najbliższego spotkania to także w kalendarzu świąt nietypowych Dzień Odnawiania Znajomości. Tym lepiej dla nas - to doskonały dzień do rozmawiania o nowych technologiach, a przy okazji do zadbania o nasze kontakty i networking.


21 maja spotkamy się z dwiema specjalistkami - Katarzyną Gajewską oraz Anną Skowina.


Katarzyna jest absolwentką kulturoznawstwa, blogerką znaną z gajapisze.pl, prowadzącą warsztaty dla przedsiębiorców w gdyńskim PPNT, obecnie w gdyńskim oddziale Szkoły IT Coders Lab. Prelekcja Kasi "Czy humanistka może być dobrą programistką" pomoże obalić mity związane z wejściem w branżę IT oraz przybliży inne kwestie istotne dla początkujących, m.in. pożądane kompetencje oraz predyspozycje kandydatów.


Anna przeszła inną drogę zawodową - jest absolwentką poznańskiej politechniki, związana z branżą IT od ponad 10 lat. Jako inżynier wsparcia sprzedaży w Komputronik Biznes łączy wiedzę techniczną z umiejętnością rozmów z klientem, jest ekspertem w zakresie sieci przewodowych i bezprzewodowych. Prelekcja Ani "Inny kolor marchewki… czyli o kobietach w IT z punktu widzenia pre-sales inżyniera w obszarze technologii sieci LAN i WLAN Komputronik Biznes." - zarówno o budowaniu relacji biznesowych, jak i o znaczeniu sieci, powszechności wi-fi oraz potencjalnych zagrożeniach.


Przed nami wieczór pełen wiedzy, inspiracji i networkingu, do zobaczenia 21 maja.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia