Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

GISspot #3 / Śledzie Kodują Hacknight

Wydarzenie:
GISspot #3 / Śledzie Kodują Hacknight
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
03.08.2017 (czwartek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
HACKLAG
Adres:
Sienkiewicza 1/1
Opis:
Termin nietypowy bo w środku wakacji – ale już 3 sierpnia 2017 r. spotkamy się na kolejnym GISspot, który jest jednocześnie pierwszym Hacknight’em „Śledzie kodują”. W trakcie spotkania porozmawiamy o grywalizacji w zbieraniu danych przestrzennych, darmowych otwartych danych satelitarnych oraz na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przeanalizujemy tematykę działania geoportalu województwa podlaskiego. Co wy na to?

GISspot to społeczność związana z praktycznym rozwojem i wykorzystaniem danych przestrzennych i narzędzi do zarządzania nimi.

Fundacja Soclab - Laboratorium Badań i Działań Społecznych odpowiada za zaangażowanie społeczne związane z tworzeniem nowych usług i rozwiązań w zakresie otwartych danych.

Dzięki HACKLAG mamy zapewnione komfortowe warunki do pracy w ich atrakcyjnych przestrzeniach. Zawsze możemy na nich liczyć.

Jesteśmy częścią ogólnopolskiej społeczności Koduj dla Polski, gdzie hackerzy i aktywiści z różnych dziedzin, starają się wspierać technologią rozwiązywanie problemów społecznych.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia