Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Go for IT, girl! - O nietechnicznych zawodach w IT

Wydarzenie:
Go for IT, girl! - O nietechnicznych zawodach w IT
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
17.06.2019 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Barka
Adres:
bulwar Kurlandzki
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 - 18:10 Powitanie, informacje o organizatorach
  • 18:10 - 18:45 Magda Kocot, Consonance: I ty możesz zostać Project Managerem
  • 18:45 - 19:25 Katarzyna Wabik, Revolut: Co robi Community Manager? O specyfice pracy Community Managera w firmach technologicznych opowie Community Managerka z 6-letnim doświadczeniem.
  • 19:25 - 20:00 Dagmara Chmiela, UBS Evidence Lab: Tłumacz w świecie IT. O roli, narzędziach i specyfice pracy analityka biznesowego.
Opis:

Kolejny meetup z cyklu Go for IT, girl! poświęconego różnym obszarom i możliwościom rozwoju w IT. Chcemy Wam pokazać, że technologia ma różne oblicza.


Dla kogo?

Dla osób początkujących i chcących rozpocząć karierę w IT.


O czym posłuchacie tym razem?

Na czym polega praca Project Managera, Community Managera oraz analityka biznesowego. O ich obowiązkach, wykorzystywanych narzędziach oraz o tym, jak się do tych ról przygotować.


Mamy na pokładzie mamy? Zabierzcie ze sobą dzieciaki, zapewniamy fajne animacje dla dzieci od lat 3 :)


Wydarzenie jest bezpłatne, ale należy się zapisać na spotkanie.

Jeśli planujecie zabrać dzieciaki, koniecznie prześlijcie imię i wiek dzieci na adres [email protected]


O prelegentkach:


Magda Kocot od ponad dwóch lat kieruje projektami, które dotyczą rozwoju innowacyjnych produktów medycznych.

Absolwentka Inżynierii Biomedycznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dzięki studiom pokochała świat medycyny i nowych technologii. Na codzień pracuje jako PM w Consonance, gdzie zajmuje się kierowaniem projektami, które łączą te dwa światy (MedTech). Oprócz tego nieustannie stara się pogłębiać swoją wiedzę i zachęca do tego także innych poprzez działalność w Women in Technology. W wolnym czasie piecze ciasta, podróżuje po świecie, czyta kryminały, uczy się nowych języków, a zimy nie wyobraża sobie bez jazdy na snowboardzie.


Katarzyna Wabik jest ekspertem w dziedzinie budowania społeczności, czym zajmuje się od przeszło 6 lat. W latach 2013-2015 pracowała jako Community Manager Yelpa w Krakowie. Była wówczas jednym z pierwszych zawodowych community managerów w Polsce. Zbudowała od zera do kilkudziesięciu tysięcy aktywnych użytkowników, lokalną społeczność wokół Yelpa w Krakowie.

W zakresie szkoleń i budowania strategii z community managementu współpracowała między innymi z: Idea Bankiem, JCC Krakow, Instytutem Dizajnu w Kielcach, i ponad dwustoma przedstawicielami lokalnych startupów i NGOsów.

W 2018 współtworzyła projekt blockchainowy Trivial.co, pomagający użytkownikom orientować się w świecie tokenów ERC-20. Współorganizuje Krakowski Festiwal Komiksu, którego właśnie odbyła się ósma edycja.

Absolwentka Kultury Współczesnej na Uniwersytecie Jagiellońskim, entuzjastka wycieczek za miasto i technologii w służbie lepszemu światu.


Dagmara Chmiela jest analitykiem biznesowym z ponad czteroletnim doświadczeniem. W latach 2015 – 2018 pracowała jako Business Analyst w Wincor Nixdorf Software oraz Diebold Nixdorf. W styczniu 2019 dołączyła do zespołu UBS Evidence Lab.

Wolny czas Dagmara spędza na aktywnościach wymagających precyzji i poczucia estetyki, takich jak kaligrafia i miniaturowe malarstwo. Piecze również, ku uciesze swoich znajomych i współpracowników, doskonałe ciasta.

Absolwentka matematyki ze specjalnością statystyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia