Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

GSBC#45 Kanban dla Zespołów Scrumowych

Wydarzenie:
GSBC#45 Kanban dla Zespołów Scrumowych
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
25.04.2019 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Kręgielnia Strike&Bar
Adres:
Zwycięstwa 23
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zarówno zespoły zaczynające pracę ze Scrumem, jak i te praktykujące je od miesięcy lub lat mogą bezpiecznie skupić się na poprawie przepływu bez strachu czy ryzyka “rozmontowywania” Scruma.


Zastosowanie praktyk Kanbanu spowoduje, że wartość będzie dostarczana szybciej i będzie jej więcej w jednostce czasu. Kanban pozwala na uporządkowanie i zwizualizowanie prac w projekcie.


Dzięki warsztatom doświadczysz tego jak pracuje się w Kanbanie dla Zespołów Scrumowych.


Narzędzia statystycznego prognozowania zwiększą przewidywalność prac w sposób dotychczas nieosiągalny.


Jakub Drzazga posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Zaczynał jako developer. Później już jako Scrum Master wprowadzał Scruma w kolejnych projektach. pracował też jako PM w projektach zwinnych nie opierających się o Scruma. Przez jakiś czas był też członkiem zarządu software house'u. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.


Od wielu lat pomaga organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc rozwiązywać najróżniejsze problemy. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software i jest to najlepsze rozwiązanie istniejących problemów.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia