Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

How it works! It's all about law.

Wydarzenie:
How it works! It's all about law.
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
18.06.2020 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Agenda:

18:00 - Powitanie

18:10 - Paula Pul (LAWMORE) "Umowa inwestycyjna i negocjacje z inwestorem". Wystąpienie będzie miało przede wszystkim na celu wskazanie, na co startup powinien się przygotować w ramach procesu inwestycyjnego z inwestorem typu Venture Capital lub Business Angel. W trakcie wystąpienia zostaną omówione takie kwestie jak: typy inwestorów, etapy negocjacji z inwestorami czy też najczęściej spotykane w umowach inwestycyjnych klauzule.

18:45 - Przerwa

19:00 - Aleksandra Maciejewicz (LAWMORE) "Własność intelektualna i najczęściej popełniane błędy". Własność intelektualna to często najważniejszy kapitał projektów IT, a mimo to wciąż widać powtarzające się zaniedbania w tym zakresie, czy to w odniesieniu do prawa autorskiego, czy też w zakresie prawa własności przemysłowej. Podczas wystąpienia zostaną omówione takie błędy i jak się ich wystrzegać.

20:00 - Dyskusja i networking

Opis:

Zapraszamy na spotkanie z cyklu `HOW IT WORKS` - IT's all about LAW!


Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie prawne charakterystyczne dla sektora IT, najczęściej popełniane w tym obszarze błędy i wynikające z nich straty. Spotkanie ma na celu przekazanie w praktyczny sposób wiedzy, która pozwoli na uniknięcie tych błędów, zapewni firmie bezpieczeństwo oraz osiągnięcie najwyższych możliwych korzyści.


Partnerem spotkania jest kancelaria prawnicza LAWMORE.Więcej informacji: https://www.meetup.com/pl-PL/syrenkiwit/events/271157409/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia