Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Jak sprawić, aby feedback stał się Twoją super mocą? #feedbackmatters

Wydarzenie:
Jak sprawić, aby feedback stał się Twoją super mocą? #feedbackmatters
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
17.04.2024 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Gdansk Science and Technology Park
Adres:
Trzy Lipy 3
Agenda:

5:00 PM: Jak sprawić, aby feedback stał się Twoją super mocą? - Ula Stankiewicz

Na warsztatach zanurzymy się najpierw trochę w teorię, a następnie przeniesiemy tę wiedzę w praktykę. Omówimy znaczenie udzielania feedbacku i jak sprawić, aby był on "feedbackable" = efektywny. Przeanalizujemy główne modele udzielania feedbacku oraz przyjrzymy się i przeanalizujemy indywidualne przypadki proponowane przez uczestników.


Host

Natalia Nazaruk - Kingfisher (Android Developer | Women Techmakers Ambassador)

Passionate Android Developer who puts people first! My approach revolves around understanding the needs of users, colleagues, and clients, fostering strong connections and promoting seamless collaboration.

With 7 years of IT experience and 4+ years as an Android Developer, I've mastered the art of adapting to change and thriving in dynamic environments. Continual growth and lifelon…

Opis:

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów "Leadership Essentials", które odbędą się 17 kwietnia 2024 o godzinie 17:00.


Prowadząca spotkanie: Ula Stankiewicz, zafascynowana marketingiem, komunikacją i psychologią, z ponad 7-letnim doświadczeniem w budowaniu kultury odpowiedzialności i teamworku w Bright Inventions. Ula chętnie dzieli się swoją pasją do life-long learning.


Podczas warsztatów zgłębimy teorię feedbacku, aby następnie zastosować ją w praktyce. Poznasz sposoby na efektywne udzielanie i przyjmowanie feedbacku, które umożliwiają budowanie silnych, opartych na wzajemnym szacunku relacji zawodowych. Omówimy główne modele feedbacku i przeanalizujemy konkretne przypadki.


To doskonała okazja, aby rozwijać umiejętności interpersonalne i wspierać kulturę ciągłego rozwoju oraz wzajemnego wsparcia.


Tym razem warsztaty odbędą się po polsku

Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia