Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Jak UX pomoże dotrzymać Ci postanowień noworocznych

Wydarzenie:
Jak UX pomoże dotrzymać Ci postanowień noworocznych
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
UX
Tematyka:
Data:
22.01.2018 (poniedziałek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Rejestracja:
Facebook:
Prelegenci:
Opis:

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób Hare Kryszna uchroniło się przed bankructwem? Jak to możliwe, że hot dogi w Ikei są takie tanie? Co sprawiło, że Justin Trudeau został premierem Kanady? A może jeszcze da się tę wiedzę wykorzystać w projektowaniu UX? Zapraszamy na warsztat: Jak UX pomoże Ci dotrzymać (niedotrzymanych) postanowień noworocznych. Pomyszkujmy w ekonomii behawioralnej :)


Po wstępie teoretyczno-inspiracyjnym, spróbujecie zaprojektować usługę lub produkt. Być może uda Wam się stworzyć narzędzie, dzięki któremu już zawsze Wy i Wasi znajomi dotrzymacie swoich postanowień.


W trakcie warsztatu spróbujemy dotrzeć do etapu projektowania makiet lo-fi (bardzo ogólnie, tylko na kartce), dlatego szczególnie zapraszamy osoby, które wiedzą czym jest projektowanie UX, a może nawet miały już z tą dziedziną jakieś doświadczenia. Nie musisz mieć ze sobą komputera, ale fajnie, jeśli się uda.


Warsztat poprowadzi Jakub Budzyński, który swoją przygodę z UX zaczął już 8 lat temu. Więcej informacji o prowadzącym wkrótce. 

Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia