Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

JUGademy, sezon 4. - Spotkanie #10 - Twoja wydajność w IntelliJ IDEA

Wydarzenie:
JUGademy, sezon 4. - Spotkanie #10
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
02.06.2021 (środa)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Kolejne spotkanie z cyklu JUGademy już 2 czerwca 2021 o godzinie 19:00!


JUGademy to seria spotkań podczas których doświadczeni programiści dzielą się swoją wiedzą z osobami, które rozpoczynają swoją karierę zawodową w IT.


Formuła spotkania to otwarte wykłady, które trwają od 45 minut do 1.5 godz. w zależności od trudności tematu. Jeżeli znasz już podstawy Javy, ale chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej, serdecznie zapraszamy!


Pamiętajcie, że pełny harmonogram spotkań można znaleźć na stronie: https://jugademy.github.io/ (jeszcze sporo przed nami!)


Podczas najbliższego spotkania będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji pod tytułem "Jednoosobowy pair programing - czyli twoja wydajność w IntelliJ IDEA".


Poniżej abstrakt:


Dzisiejsze zintegrowane środowiska programistyczne mogą nam znacząco pomóc skupić się na rozwiązywanym problemie, o ile im na to pozwolimy. Nie warto tracić czasu na to, co narzędzie może zrobić za nas szybciej i dokładniej. W tej prezentacji pokażę ci skróty klawiszowe, wtyczki i funkcje, których sam najczęściej używam podczas pracy w jednym z najpopularniejszych IDE - IntelliJ IDEA.


Bartosz Osipiuk – inżynier oprogramowania w Allegro w zespole API. Po pracy gra na gitarze basowej, gotuje, lub je to, co ugotował.


Chciał(a)bym uczestniczyć, co muszę zrobić?


Wystarczy, że zarejestrujesz się na tym meetupie i dołączysz do nas 2 czerwca na zoomie!


Po spotkaniu nie zapomnij ocenić spotkania i napisać tutaj o swoich wrażeniach.


Jeżeli przegapiłeś poprzednie spotkanie, to nic straconego! Nagranie pojawi się wkrótce na kanale YT - Poznań JUG linki zamieścimy też na stronie https://jugademy.github.io/

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia