Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

JUGademy, sezon 4. - Spotkanie #7 - Wprowadzenie do Rest API

Wydarzenie:
JUGademy, sezon 4. - Spotkanie #7 - Wprowadzenie do Rest API
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.04.2021 (środa)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Kolejne spotkanie z cyklu JUGademy już 14 kwietnia 2021 o godzinie 19:00!


JUGademy to seria spotkań podczas których doświadczeni programiści dzielą się swoją wiedzą z osobami, które rozpoczynają swoją karierę zawodową w IT.


Formuła spotkania to otwarte wykłady, które trwają od 45 minut do 1.5 godz. w zależności od trudności tematu. Jeżeli znasz już podstawy Javy, ale chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej, serdecznie zapraszamy!


Pamiętajcie, że pełny harmonogram spotkań można znaleźć na stronie: https://jugademy.github.io/ (jeszcze sporo przed nami!)


Podczas najbliższego spotkania będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji pod tytułem "Wprowadzenie do Rest API".


Poniżej abstrakt:


"Czym się różni REST od REST API? Czy podczas wyboru między POST i PUT warto mieć chwilę na zastanowienie? Na ile sposobów można stracić dane? W trakcie prezentacji opowiemy o zasadach tworzenia REST API, kiedy warto te zasady łamać oraz dlaczego powinniśmy się w ogóle tym wszystkim przejmować."


Aleksander Żelazny – programista Allegro na co dzień zajmujący się sprawami API. Entuzjasta dzielenia się wiedzą i wszystkiego co ciekawe. W wolnym czasie stara się zwiedzić cały świat.


Karol Teske – świeżo upieczony inżynier. Od dwóch lat poznający tajniki wszystkiego co związanego z Allegro API. Ostatnio zakochany w Golangu.


Jeżeli przegapiłeś poprzednie spotkanie, to nic straconego! Nagranie pojawi się wkrótce na kanale YT - Poznań JUG linki zamieścimy też na stronie https://jugademy.github.io/

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia