Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

KJUG#48 "Praktyczne wprowadzenie do Event Sourcing"

Wydarzenie:
KJUG#48 "Praktyczne wprowadzenie do Event Sourcing"
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
24.03.2022 (czwartek)
Godzina:
18:00
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Garaż - restauracja\, bar\, pub
Adres:
Henryka Sienkiewicza 53
Prelegenci:
Opis:

Cześć KJUGowicze - nadchodzi czas na kolejne wydarzenie! Spotkamy się 24 marca (czwartek) o 18:00, już tradycyjnie, w Garażu.

Naszym gościem będzie Oskar Dudycz, DevAdvocate @ Event Store, który wprowadzi nas w szczegóły Event Sourcingu!


Abstrakt:

Event Sourcing jest postrzegany jako złożony wzorzec. Postaram się pokazać, że to nie musi być prawda. Wyjaśnię, dlaczego żadne dane nie są tracone w Event Sourcing i łatwiej jest pisać kod bliżej biznesu. Wszystko to zostanie pokazane na praktycznych przykładach wykorzystujących EventStoreDB i doprawionych odrobiną CQRS i DDD.


Oskar Dudycz

Od prawie 14 lat, tworzę systemy informatyczne bliskie biznesowi. Zaczynałem karierę gdy StackOverflow jeszcze nie istniał. Jestem programistą, liderem technicznym, architektem. Lubię tworzyć dobrze przemyślane systemy, narzędzia i frameworki, które są używane na produkcji i robią życie ludzi łatwiejszym. Wierzę, że Event Sourcing, CQRS, i w ogólności, Architektury oparte na zdarzeniach są dobrymi podstawami dzięki którymi można to osiągnąć. Praca przy OSS i współdzielenie wiedzy są dla mnie dużą motywacją.


Aktualnie pracuję jako DevAdvocate w Event Store pomagając w rozbudowie unikalnego produktu bazodanowego, w którym zdarzenia są obywatelem pierwszej klasy. Jestem również współmainainerem biblioteki .NET Marten, która pozwala zamienić Postgres w bazę dokumentową oraz Event Store.


Do zobaczenia! Koniecznie potwierdźcie swoją obecność.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia