en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT 2021

konferencja-inzynierii-oprogramowania-beit-2021
Wydarzenie:
Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT 2021
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT , UX
Tematyka:
Data:
22.05.2021 (sobota) - 30.05.2021 (niedziela)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Facebook:
Agenda:

Dostępne na wydarzeniu wykłady:


  • sobota 22.05 godz: 9:00 - 10:00 | WYKŁAD OTWIERAJĄCY | Sebastian Wilczewski | "Przygotuj się na niespodziewane. Zwinne zarządzanie projektami w świecie VUCA. Z pamiętnika praktyka"
  • sobota 29.05 WYKŁAD | Szykujemy również dla Was wykład niespodziankę - O dokładnej godzinie i temacie poinformujemy Was wkrótce, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych social media ✨
  • niedziela 30.05 godz: 16:45-17:45 | WYKŁAD ZAMYKAJĄCY | Piotr Nowosielski | "Dlaczego najlepsze rzeczy w marketingu są za darmo? - Case study JustJoinIT"


Opis:

Harmonogram i link do zapisów na wykłady: https://forms.gle/rwmXskdJPAtGDYmf7

Harmonogram i link do zapisów na warsztaty: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/KonferencjabeIT2021


Udział w wykładach jest darmowy, natomiast chcąc uczestniczyć w warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do zakupu biletów na wybrane przez siebie ścieżki tematyczne.


Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT powraca w pełnym wymiarze!


W tym roku wydarzenie odbędzie się w 100% online. Tegoroczne beIT to AŻ DWA WEEKENDY wykładów i warsztatów, w skład których tradycyjnie wchodzi aż 7 różnych ścieżek tematycznych. Wszystkie prelekcje odbędą się w 100% online na platformie Webex.


Będą one dotyczyć zagadnień związanych przede wszystkim ze sztuczną inteligencją, testowaniem oprogramowania, metodykami zwinnymi, analizą biznesową i kształtowaniem umiejętności przywódczych w branży IT. Wszystko to odbędzie się pod okiem ponad 30 doświadczonych prelegentów z całej Polski.


Wykłady otwierające i zamykające wydarzenie poprowadzą dla Was doświadczeni w branży prelegenci - Sebastian Wilczewski, który, z praktycznego punkty widzenia, opowie Wam o zwinnym zarządzaniu projektami w świecie VUCA i Piotr Nowosielski, który podczas prelekcji odpowie na pytanie: “Dlaczego najlepsze rzeczy w marketingu są za darmo?”


Szykujemy dla Was również trzeci wykład - niespodziankę, którego temat poznacie już wkrótce! Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia