Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Krakow Cloud Native in Rzeszów | Pierwsze kroki w Cloud Engineering - dyskusja

Wydarzenie:
Krakow Cloud Native in Rzeszów | Pierwsze kroki w Cloud Engineering - dyskusja
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.10.2021 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Lord Jack
Adres:
Rynek 4
Strona www:
Opis:

Po udanej dyskusji na krakowskiej Barce zapraszamy grupę Krakow Cloud Native do Rzeszowa i podejmujemy temat ‘Jak postawić pierwsze kroki w Cloud Engineering’ również tutaj.


Już w środę, 6. października spotkamy się w Lord Jack na Rynku 3, aby wymienić się najlepszymi praktykami i doświadczeniami na temat tego jak rozpocząć przygodę z Cloud Engineering.


Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do rozpoczynających swoją drogę w IT, oraz osób doświadczonych w innych dziedzinach chcących spróbować swoich sił w tym obszarze.


Po panelu zapraszamy na networking przy piwie.


Start: 18:00


Paneliści:


Wojciech Kocjan (Platform Engineer | InfluxData)


Wojciech pracuje obecnie w InfluxData, gdzie zajmuje się DevOps - CI/CD, automatyzacją procesów dla InfluxDB Cloud w różnych chmurach publicznych oraz wielu regionach oraz ulotnych środowisk testowych. 10 lat doświadczenia z budowaniem rozwiązań na bazie chmur publicznych. Pracował z oprogramowaniem Open Source przez ponad 10 lat jako developer, team leader oraz architekt. Większość jeog kariery skupia się na startupach, gdzie pomaga w automatyzacji, CI / CD oraz automatyzacji.


Marcin Lewandowski (Senior Software Engineer | IBM)


Marcin to Senior Software Engineer w IBM Lab w Krakowie. Na co dzień projektuje i wdraża procesy DevOps dla mikroserwisów, nad którymi pracuje ze swoim zespołem. Jest też członkiem rady programowej DevOpsDays Kraków. Interesuje się wszystkim, co pomaga uprościć życie i jest wielkim fanem automatyzacji. Jeśli chcesz pogadać o Kubernetes, Ansible lub Gradle Kotlin DSL, na pewno znajdziecie wspólne tematy do rozmowy.


Mateusz Nowakowski (Senior Principal Software Engineer | Sabre)


Mateusz - zaprawiony w bojach inżynier wielu generacji platform, produktów i architektur oprogramowania, konwertyta z Java do CloudNative & SRE inżyniera, obecnie współtworzy platformę w oparciu o Anthos/GKE oraz migruje aplikacje do tej platformy


Szymon Fugas (Software Engineer Intern | VirtusLab)


Szymon to inżynier informatyki z AGH, student japonistyki na UJ, członek IAESTE AGH i koła naukowego AI Lab. Karierę zaczynał rozwijając produkty do monitorowania serwerów i aplikacji webowych, później aplikację do harmonogramowania pracy pielęgniarek. Obecnie pracuje nad Operator Service for Jenkins - rozwiązaniem cloud native zarządzającym Jenkinsem na Kubernetesie. Entuzjasta automatyzacji i open source.


Host:


Bartek Antoniak (Cloud Engineering Manager | VirtusLab)


Bartek - Engineering Manager w VirtusLab. Na co dzień buduje platformy cloudowe, pomaga klientom w transformacji technologicznej w świecie cloud-native oraz jest zaangażowany w wewnętrzne inicjatywy produktowe oraz open source.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia