Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Kryptonim R.U.R.A

Wydarzenie:
Kryptonim R.U.R.A
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
27.06.2022 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Collegium Da Vinci
Adres:
Kutrzeby 10
Strona www:
Opis:

Cześć,

koledzy z naszej społeczności zapraszają do udziału w warsztacie. Wcześniej już występowali u nas ze swoją grą, tym razem chcą przetestować jej kolejną wersję.

Czekamy na potwierdzenie lokalizacji, ogłosimy ją od razu jak tylko będziemy wiedzieć.

Liczba uczestników będzie limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego osoby, które będą zakwalifikowane, ale jednak nie skorzystają z okazji prosimy o zwolnienie miejsca innym, czekającym w kolejce.


Poniżej szczegóły wydarzenia.

Chcemy się z Wami podzielić nową odsłoną gry, którą stworzyliśmy kilka lat temu, żeby pokazać w jaki sposób pracują zespoły Scrumowe. Aby oderwać się zupełnie od myślenia, że Scrum to tylko IT, historię gry umieściliśmy w hipotetycznym miasteczku. A stało się tam …

Wczoraj w nocy miała miejsce duża awaria rury kanalizacyjnej na ulicy Zwinnej. Ze względu na braki w dokumentacji technicznej ulicy, miasto chce rozwiązać te problemy stosując metodyki zwinne.

Wciel się w rolę Product Ownera, Scrum Mastera lub Developera. Zdaniem Twojego zespołu będzie przygotowanie, co tydzień, zadań dla ekip remontowych kierowanych przez pana Henia. Będziecie musieli działać szybko, kontrolując budżet i satysfakcję, żeby zdążyć zaplanować prace w ciągu pięciu tygodni.


BIO:

Marcin Jamrozik

Scrum to ciągle przygoda. Doświadczam jej od prawie czterech lat. Jestem Scrum Masterem w trzech zespołach pracujących nad różnymi produktami i będącymi na różnych poziomach rozwoju, więc nie jest łatwo. Wcześniej, przez kilkanaście lat zajmowałem się analityką danych.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dorastających dzieci, a także zapalony użytkownik gier planszowych, zwłaszcza ekonomicznych :).


Łukasz Filut

Ze Scrumem pracuję w różnych konfiguracjach od ponad 11 lat, z projektami IT od prawie 20 (uh…). Pracowałem jako członek DevTeamu, Scrum Master, a nawet Product Owner. Kilka organizacji, spory bagaż doświadczeń zwinnych i nie-zwinnych. Od prawie 3 lat zarządzam firmą techologiczną, gdzie dążę do zbudowania środowiska pracy opartego na zaufaniu, a filary Scrum są podstawą działania. Nasze starania do wdrożenia podejścia zwinnego w branży automotive (dokładnie w Qarson) przypominają moje ukochane ultramaratony - mają wzloty i upadki, momenty euforii i kryzysu.

Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci, zapalony biegacz i wyznawca #cukierdetox, który odkrył #mkonway przed #mkonway ale to już dłuższa opowieść.


Michał Żak

Ze Scrum ponad 6 lat i ciągle zwinnie się uczę. Jestem Scrum Masterem w ciągle zmieniającej się organizacji, więc jest ciekawie. Niosę bagaż doświadczeń jako analityk, PO i PM. Odkryłem w Scrum potencjał i szanse na dostarczanie produktów, z których biznes będzie bardziej zadowolony. Obecnie podjęliśmy działania EDU organizacji w trochę inny, mniej inwazyjny sposób - SCRUM w 90 minut.


Prywatnie: żona (z wyboru) , 2 nastolatków (z fantazji), 2 koty (z przypadku). Entuzjasta Scrum również w domu i nauce (Scrum Edu). W nielicznym czasie wolnym relaks przy bilardzie, nordic walkingu i teleskopie astronomicznym.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia