Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Lambdy i Streamy w JAVIE, czyli jak programowanie funkcyjne trafiło do mas(nas)

Wydarzenie:
Lambdy i Streamy w JAVIE, czyli jak programowanie funkcyjne trafiło do mas(nas)
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.04.2022 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Facebook:
Opis:

Obowiązkowo pobierz bilet, by dołączyć do spotkania: https://bit.ly/lambdy-streamy-w-JAVIE


Czy wyrażenia Lambda oraz Streamy to rocket science? Wcale nie! Opierają się na nich od dawna funkcyjne języki programowania, a i Java w końcu im uległa.

Od wprowadzenia wersji 8 JAVY, kiedy Lambdy i Streamy zostały wprowadzone, minęło już 8 lat! Zadomowiły się one już w naszym kodzie na dobre, refactoring tysięcy linii kodu został już dawno przeprowadzony, a podczas code review na porządku dziennym przywoływane są te dwa hasła. Aby włączyć w nasz kod nowe rozwiązania wystarczy chwila, ale aby lepiej je zrozumieć należy poświęcić im trochę więcej czasu.


Od czego zacząć? Co jest kluczowe w tych rozwiązaniach? Właśnie tego dowiecie się na najbliższym webinarze!


Spotkanie poprowadzi Łukasz Sidorkiewicz z firmy SoftServe.

W branży IT już od 10 lat. Swoje pierwsze kroki stawiał w obszarze testowania aplikacji a następnie spełniał się w roli backend JAVA developera realizując duże projekty z branży logistycznej. W swojej karierze przez kilka lat wspierał zespoły w roli Scrum Mastera oraz prowadził projekty IT jako Project Manager. Obecnie powrócił do korzeni technicznych, aby rozwijać projekty jako full stack developer. Entuzjasta JAVY, Reacta i dobrego designu. Prywatnie rysownik, podróżnik, miłośnik gór oraz kosmosu, dziennikarz i prezenter radiowy.


SoftServe to międzynarodowa firma technologiczna działająca głównie w obszarach Big Data, DevOps, Cloud, IoT, Machine Learning, AR, VR, MR, e-commerce czy UX. W Polsce firma poszerza swój zespół, przede wszystkim o specjalistów z zakresu analizy i migracji danych, rozszerzonej rzeczywistości czy inżynierów R&D. Na polskim rynku od 2014 roku. Wkrótce zespół SoftServe będzie liczył 1000 osób. W związku z intensywnym wzrostem firmy podjęło decyzję o rozwoju w kolejnych lokalizacjach. Nowe biura w Łodzi, Gdańsku i Krakowie dołączyły do oddziałów we Wrocławiu, Warszawie, Gliwicach oraz w Białymstoku.


Aktualne oferty pracy w SoftServe znajdziesz tutaj: https://bit.ly/oferty-pracy-SoftServe


Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/705273180915661

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia