Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Machine Learning Sprint Workshop

machine-learning-sprint-workshop
Wydarzenie:
Machine Learning Sprint Workshop
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
05.10.2019 (sobota)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Opis:

Wracamy po wakacjach i od razu zapraszamy Was na warsztaty z Machine Learning we Wrocławiu. Wspólnie z EY Global Delivery Services Poland będziemy uczyć się Natural Language Processing w praktyce.


Nie możesz się doczekać, kiedy będziesz mogła zastosować w praktyce najnowsze rozwiązania ML? Te warsztaty są dla Ciebie!


Co zaplanowałyśmy?

Będziemy pracować na dużej bazie danych recenzji win i odpowiadającej im punktacji. Zbudujemy model oparty na Machine Learning/NLP, który będzie czytał recenzje (nieustrukturyzowane teksty) i przewidywał ocenę jakości, którą otrzymało dane wino.

Do czego przyda Ci się ta wiedza? Chociaż będziemy pracować z recenzjami win, to przy okazji nauczymy się rozwiązywania typowych problemów biznesowych jak np. Ocena zgodności deklaracji VAT, ocena ryzyka w umowach, pozyskiwania informacji z obszernych dokumentów… dzięki czemu będziesz mogła od razu zastosować nowe umiejętności w swojej pracy.


O warsztacie

Przygotujemy dla Ciebie podstawową wersję kodu do “uzupełnienia luk”, który pozwoli Ci stworzyć działający model. W drugiej opcji będziesz mogła stworzyć swój własny model od początku. Przez cały czas trwania warsztatów będą Cię wspierać doświadczeni eksperci ML z EY GDS.

Podczas warsztatu porozmawiamy również o typowych problemach, które mogą się pojawić w trakcie budowania tego typu modeli. Na koniec będziesz miała możliwość zaprezentowania swojego rozwiązania i zdobycia nagrody.


Aplikuj do 23 września: http://bit.ly/mlsw-wro-register

Wyniki ogłosimy 27 września, a wolne miejsca dla listy rezerwowej 30 września.


P.S. Godziny warsztatu mogą się zmienić. Ostatecznie potwierdzimy póżniej.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia