Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Majowe GDG Cloud w Poznaniu

Wydarzenie:
Majowe GDG Cloud w Poznaniu
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
31.05.2022 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Strona www:
Opis:

Hej Cloudersi!


Po pandemi wracamy do Was, tym razem OSOBIŚCIE I NA ŻYWO!


>>> Rejestracja na wydarzenie na stronie (ilość miejsc ograniczona): https://gdg.community.dev/events/details/google-gdg-cloud-poznan-presents-majowe-gdg-cloud-w-poznaniu/ <<<


Zapraszamy na pierwsze spotkanie, twarzą w twarz z naszymi Speakerami. Przygotowaliśmy dla Was dwa świetne i ciekawe wystąpienia. Dla każdego coś się znajdzie.

Po części techniczno-teoretycznej, będzie okazja nawiązać nowe znajomości i omówić ciekawe tematy przy wspólnej pizzy:)

Korzyści i ryzyka projektów w oparciu o usługi chmurowe w średnich i dużych organizacjach. Na przykładzie projektu Veolia i GFT.

Jak wygląda wdrażanie rozwiązań chmurowych w średnich i dużych organizacjach oraz jakie wynikają z tego korzyści? Jak trudne jest to zadanie i czy wiążą się z tym konkretne ryzyka? Na te oraz inne pokrewne pytania postarają się odpowiedzieć Architekt IT Grupy Veolia Maicej Dzięcielak oraz Solution Architekt GFT Kamil Kłys.


Speakerzy:


Maciej Dzięcielak

Architekt IT Grupy Veolia, odpowiedzialny za strategię i rozwój systemów informatycznych. Wśród głównych zadań Macieja, jest min. transformacja chmurowa realizowana dla wszystkich spółek w Polsce. Całe życie zawodowe związany z IT i branżą energetyczną, swoim doświadczeniem wspierając projekty w największych firmach sektora w Polsce. Manager, chmurowy entuzjasta, fan zwinnych organizacji i zespołów budujących wartości dla swoich klientów.


Kamil Kłys

Solution Architect oraz Technical Lead w GFT Poland z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży IT. Lubi rozwiązywać nieoczywiste problemy i szyć dla klientów rozwiązania na miarę. Na co dzień robi głównie rzeczy niemożliwe – czyli stara się, aby wszyscy byli zadowoleni, a czasami nawet jeszcze bardziej niemożliwe – stara się, aby klient też był zadowolony. Entuzjasta rozwiązań prostych acz skutecznych, technologii chmurowych oraz szeroko pojętej architektury w oparciu o mikroserwisy. Z sentymentu miłośnik Javy oraz Google Cloud Platform, ale nie boi się pobrudzić sobie rąk w innych technologiach.


Data buzzword bingo, czyli co Ci się przyda do data lake'a na GCP

Świat IT pełen jest buzzwordów, a wiele z nich odnosi się do tematyki Big Data. Niektóre czasem ciężko odróżnić, a co dopiero zmapować na narzędzia, które pomagają je wdrożyć w życie. Podczas tego spotkania chciałbym z Wami w filmowym stylu przyjrzeć się tym pojęciom, zmapować je na produkty GCP i podyskutować jak można je wykorzystać.


Speaker:

Jędrzej Nowowiejski

Podróżuje po technologiach ze świata IT od ponad 15 lat. W tym czasie pracował jako developer, data engineer, architekt i konsultant. Ostatnie 6 lat upłynęło mu pod znakiem Big Data i to zarówno on-premisses, jak i na różnych chmurach publicznych.

Agenda

---

Speakers

Kamil Kłys - GFT

Solution Architect oraz Technical Lead w GFT Poland z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży IT. Lubi rozwiązywać nieoczywiste problemy i szyć dla klientów rozwiązania na miarę. Na co dzień robi głównie rzeczy niemożliwe – czyli stara się, aby wszyscy byli zadowoleni, a czasami nawet jeszcze bardziej niemożliwe – stara się, aby klient też był zadowolony. Entuzjasta rozwiązań prostych …


Maciej Dzięcielak - Veolia

Architekt IT Grupy Veolia, odpowiedzialny za strategię i rozwój systemów informatycznych. Wśród głównych zadań Macieja, jest min. transformacja chmurowa realizowana dla wszystkich spółek w Polsce. Całe życie zawodowe związany z IT i branżą energetyczną, swoim doświadczeniem wspierając projekty w największych firmach sektora w Polsce. Manager, chmurowy entuzjasta, fan zwinnych organizacji i zes…


Jędrzej Nowowiejski - GFT

Świat IT pełen jest buzzwordów, a wiele z nich odnosi się do tematyki Big Data. Niektóre czasem ciężko odróżnić, a co dopiero zmapować na narzędzia, które pomagają je wdrożyć w życie. Podczas tego spotkania chciałbym z Wami w filmowym stylu przyjrzeć się tym pojęciom, zmapować je na produkty GCP i podyskutować jak można je wykorzystać.


Complete your event RSVP here: https://gdg.community.dev/events/details/google-gdg-cloud-poznan-presents-majowe-gdg-cloud-w-poznaniu/.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia