en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

ManageUp #5 - porozmawiajmy o Design Thinking! w Katowicach

Wydarzenie:
ManageUp #5 - porozmawiajmy o Design Thinking! w Katowicach
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
09.05.2019 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Business Link Katowice
Adres:
Chorzowska 6
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

ManageUp i Inprogress zapraszają na kolejne wydarzenie ManageUp #5 - porozmawiajmy o Design Thinking! w Katowicach.


Desing Thinking to metoda twórczego rozwiązywania problemów, opierająca się na myśleniu projektowym, której celem jest dostarczanie kreatywnych rozwiązań. Może być stosowana od start-upu po korporacje. Zapraszamy wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o tej metodzie.


"Porozmawiajmy o Design Thinking" nie będzie rozmową. Uczestnicząc w spotkaniu będziesz członkiem Zespołu DT (Design Thinking), który będzie odpowiedzialny za stworzenie konkretnego rozwiązania dla problemu… który na razie pozostawiamy w tajemnicy :) Dowiesz się, czym jest Persona oraz zobaczysz, jak przeprowadzić warsztaty w oparciu o metodę Design Thinking (przejście przez procesy: Empatia, Diagnoza Potrzeb, Generowanie Pomysłów, Prototypowanie i Testowanie). Pod koniec Rafał i Michał powiedzą parę słów o każdym z etapów oraz metodach wprowadzenia Design Thinking w organizacji.


Rafał Czarny - trener Inprogress, projektant planszowych gier szkoleniowych. Od 2009 roku związany z rozwojem i innowacjami. Gra w tenisa ziemnego, planszówki, na konsoli… a kiedyś na czymś podobnym do waltorni w orkiestrze symfonicznej :) Nie może się doczekać spotkania!


Michał Eromin - projektant gier szkoleniowych i symulacji biznesowych, współautor: Agile Game: Agile Warrior, Change Management Game: Bistro Rewolucja, ITIL® Game: Ocean Możliwości, PRINCE2® Business Simulation, SCRUMtastic Businsess Simulation. Moderator i trener Design Thinking. Z wykształcenia socjolog, hobbystycznie zainteresowany metodami heurystycznymi. W życiu prywatnym: gracz (planszowy, karciany, RPG, konsolowy), amator kolarstwa, grafik i fan prozy H.P. Lovecrafta.


#designthinking #design #coachWidzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Katowice

Netizens
Software House

Katowice
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Sapiens
Firma technologiczna

Katowice, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Łódź
technologie:
,
 
Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
16 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia